شهید شهریار کریمی نژاد

شهید شهریار کریمی نژاد در سال 1343 در روستای سنگ تراشان خرم آباد چشم به جهان گشود و در بهمن ماه 1364 در منطقه فاو در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید.

فرازی از وصیت نامه شهید:

ای کسانی که ایمان آورده اید به کسانی که در راه خدا کشته می شوند مرده نگوئید بلکه آنان زندگانند، جاویدند و لکن شما نمی دانید.

می خواهم با پیروی از مولایم حسین (ع) از هستیم در راه خدا بگذرم، پدر و مادر عزیزم شما زحمت زیادی برای من کشیدید. امیدوارم در مقابل سختی ها و مشکلات صبور باشید و نگرانی به خود راه ندهید. راهی که من رفته ام  راهی اتفاقی و کورکورانه نبوده بلکه خود این راه را انتخاب نموده ام تا به آرزویم که همانا رسیدن به قرب الی الله است نائل آیم. امیدوارم عزیزان راهم را ادامه دهند و نگذارند اسلحه ام بر زمین بماند و انتقام خون شهیدان این مرز و بوم را از کفار و ستمگران بگیرید. پیام من به امت مسلمان و شهید پرور ایران این است که وحدت و همبستگی خود را همانطور که تا به حال حفظ کرده اند از این به بعد نیز حفظ کرده تا دشمنان اسلام آرزوی شکست انقلاب اسلامی را به گور ببرند. پدر و مادر عزیزم این شهادت ناقابل از جانب خداوند تبارک و تعالی برای کسانی است که لایق آن هستند و همین شهادت هاست که باعث می شود احکام اسلام و انقلاب پیشرفت کنند. اگر خواستید گریه کنید بر حسین (ع)، بر علی اکبر و قاسم ابن الحسین (ع) گریه کنید. اینک که خدا این لطف بزرگ را در حق ما کرده و میدان را برای شهادت برایمان مهیا نمود. ما نیز قدم در این راه گذارده تا مگر با این کار مبارزه در راه حق و در راه اسلام و قرآن خداوند گناهان ما را ببخشد و دروازه بهشت را بر روی ما بگشاید. من راه حسین (ع) را ادامه می دهم و خدا را شکر کنید که فرزندی را به شما داده و شما نیز آن را در راه خدا قربانی کرده اید. شما مورد امتحان رب العالمین قرار گرفته اید، سعی کنید از این امتحان سربلند بیرون بیایید تا خداوند از شما راضی شود. به امید پیروزی رزمندگان اسلام و نابودی کفر و الحاد.

Loading the player...