رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

شورای راهبردی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در صدا و سیمای لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای راهبردی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در صدا و سیمای لرستان

شورای راهبردی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در صدا و سیمای لرستان

شورای راهبردی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در صدا و سیمای لرستان

 در جلسه شورای راهبردی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ، از تلاش ها و اقدامات صدا و سیمای لرستان در این عرصه تجلیل به عمل آمد.

 در این جلسه حقی پور مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ، گزارشی از عملکرد این ستاد در سال 94 ارائه نمود. وی گفت :  جمعا مبلغی بیش از شش میلیارد ریال در طول سال 94 در سطح استان لرستان برای حرمین شریفین عراق جمع آوری شده که در فعالیت های مختلف عمرانی مورد استفاده قرار گرفته است . حقی پور افزود : ساخت درب های حرم امام حسن عسگری  (ع) و ورودی سرداب مقدس غیبت امام زمان (عج) در استان لرستان انجام می شود و پس از ساخت و پیش از انتقال به عراق برای تبرک به شهر های مختلف استان منتقل خواهند شد .

 همچنین در این جلسه احمدی قائم مقام صدا و سیمای مرکز لرستان ، گزارشی از اقدامات مرکز لرستان در خصوص برنامه های مرتبط با عتبات عالیات ارائه نمود.

 وی گفت : در طول سال 94 هفتاد مورد خبر با موضوع فعالیتهای ستاد عتبات عالیات در صدا و سیمای لرستان پخش شده و برنامه های مختلف تولیدی در شبکه افلاک و صدای لرستان تهیه و پخش شده است . احمدی افزود : ساخت تیزر و فیلم مستند 30 دقیقه ای از مراحل ساخت و انتقال درب های مقدس حرم امام حسن عسگری (ع) و ورودی سرداب غیبت امام زمان (عج) در دستور کار این رسانه قرار دارد.