جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

شکست آل سعود در یمن قطعی است - نمایش محتوای خبر

 

 

شکست آل سعود در یمن قطعی است

شکست آل سعود در یمن قطعی است

امام‌جمعه پلدختر گفت: حمله و تجاوز ۲۰ روزه سعودی‌ها به کشور یمن بدتر از تجاوز صهیونیست‌ها به غزه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، حجت‌الاسلام علی‌محمد لروند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پلدختر تهاجم نظامی عربستان به یمن و کشتار مردم مسلمان و مظلوم و بی‌گناه این کشور را محکوم و اظهار داشت: این کشور با کشتن دو هزار و 500 نفر مردم بی‌گناه یمن حمام خون به راه انداخته است و آل سعود بداند که بازنده این معرکه است و شکست مفتضحانه‌اش حتمی و نزدیک و قبر خود را در یمن کرده است.

وی با اشاره به لغو سفر عمره افزود: به تعلیق درآمدن حج عمره از سوی دولت کار بجا و درستی است که باید تشکر کرد.

امام‌جمعه پلدختر عمل شنیع و رفتار زشت دو مأمور خاطی فرودگاه جد را محکوم و خواستار مجازات عاملان این جنایت شد.

وی سعودی‌ها را خائن الحرمین دانست و عنوان کرد: رفتار زشت مأموران سعودی نشان داد که آن‌ها صلاحت اداره حرمین شریفین و خدمت به زائران را ندارند.

خطیب نماز جمعه پلدختر به 29 فروردین سالروز تشکیل ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: ارتش در طول دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان شده و در دوران دفاع مقدس خدمات شایان و فراوانی در دفاع از کیان نظام و کشور انجام داد و در عرصه‌های مختلف کارنامه درخشانی دارد.

حجت‌الاسلام لروند به دوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: سپاه افتخار کشور و یار، همدل و همراه ارتش در برابر اشغالگران و متجاوزان است و در طول این سال‌ها با همه وجود از خاک کشور دفاع کرده و امروز ارتش مقتدر تمام تحرکات دشمن را رصد می‌کند.