جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

شکست خانگی خیبر خرم‌آباد؛ "سقوط" خیبر را تهدید می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

شکست خانگی خیبر خرم‌آباد؛ "سقوط" خیبر را تهدید می‌کند

شکست خانگی خیبر خرم‌آباد؛ "سقوط" خیبر را تهدید می‌کند

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته بیستم و دوم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در خانه مقابل آلومینیوم اراک با به نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته بیستم و دوم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه تختی خرم آباد مقابل آلومینیوم اراک با  به نتیجه 3 بر 1 مغلوب شد تا این تیم در وضعیت خطر قرار بگیرد.

‌در این دیدار که  از ساعت 14 در ورزشگاه خانگی خیبر و در هوای سرد شهر خرم‌آباد برگزار شد شاگردان داوود حق دوست بازهم در خانه ناکام بودند و این بار تن به شکست دادند.

گل‌های این بازی را در نیمه اول را میلاد احمدی دقیقه 44 و روح الله عرب در دقیقه 45 برای آلومینیوم به ثمر رساندند و بازی در نیمه نخست با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم اراکی به پایان رسید. نیمه دوم هر چند با حملات خیبر آغاز شد، اما این آلومینیوم بود که به گل سوم رسید، حسین مددی در دقیقه 60 موفق شد با یک گل زیبا و مدرسه‌ای دروازه خیبر را باز کند و در ادامه خیبر صاحب یک پنالتی شد و پویا علیخانی پنالتی را در دقیقه 88 وارد دروازه آلمینیوم کرد.

خیبر که در جریان 4 بازی گذشته در نیم‌فصل دوم، فقط 3 امتیاز کسب کرده بود، در این دیدار هم موفق نشد امتیازی کسب کند تا همچنان خطر سقوط را حس کرده و به جمع فانوس به دستان ملحق شود.

تیم فوتبال خیبر در این دیدار با ترکیب علی عباس زاده، فرید امیری، فرزاد بهاری، وحید همراز (محمد بیرانوند از دقیقه 72)، علی صدرا (پویا عالیخانی از دقیقه 70)، مسعود ستاری، احمد جعفری، حسین بهاروند (محمد بیرانوند از دقیقه 81)، امیر منصوریان، محسن طرحانی، مهدی یاراحمدی به میدان رفت و هدایت این تیم را داود حق‌دوست بر عهده داشت.

برای تیم فوتبال آلومینیوم اراک نیز رسول حسینی، محمد آشتیانی، اویس کردجهان، ابوالفضل قربانی، حسین احمدلو، حسین مددی، روح اله عرب، محمدعلی اکبر خواه، امین پورعلی، میلاد احمدی، هادی شکوری به میدان رفت و سرمربی این تیم را مهدی پاشازاده بر عهده داشت.

داوری این بازی را  مرتضی عابدی عهده‌دار بود و حسین سلیمانی و مسعود شهسواری به عنوان کمک‌داور او را همراهی کردند.

خیبر خرم‌آباد با این شکست و 20 امتیاز در رده‌ پانزدهم قرار بگیرد آلمینیوم هم با 27 امتیاز در  جایگاه یازدهم ایستاد؛ خیبر در هفته بیست‌و‌سوم رقابت‌های لیگ دسته اول روز دو‌شنبه 18 بهمن‌‌ماه 95 میهمان راه آهن خواهد بود و آلومینیوم در اراک از خونه به خونه پذیرایی می کند.