جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

شکل‌گیری بسیج عمومی در عراق و سوریه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

شکل‌گیری بسیج عمومی در عراق و سوریه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

شکل‌گیری بسیج عمومی در عراق و سوریه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح جهان روزبه‌روز در حال گسترش است و شکل‌گیری بسیج عمومی در عراق و سوریه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سردار علی فضلی در رزمایش مدافعان حرم با اشاره به یوم‌الله 13 آبان اظهار داشت: 13 آبان یادآور فتح لانه جاسوسی آمریکا و انقلاب دوم ملت ایران به تعبیر امام خمینی(ره) است.

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی دارای سه‌ پایه قرآن، عترت و مردم است، افزود: مردم به دفاع از دین خدا پیشگام میدان‌های مختلف بوده‌اند و ملت ایران امروز نیز در میدان مقاومت و مجاهدت نقش پررنگی دارند و حضور آن‌ها در72 شهرستان کشور و شرکت در رزمایش شهدای مدافع حرم بیانگر این آمادگی است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه تنها راه ایستادگی در مقابل دشمن دفاع است و باید برای مقابله با تهدیدهای دشمن بنیه دفاعی خود را تقویت کنیم، عنوان کرد: همان‌طور که قرآن کریم به ما آموخته باید در برابر دشمنان بنیه خود را تقویت کنیم.

وی بیان کرد: شکل‌گیری بسیج عمومی در عراق و سوریه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و امروز دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح جهان روزبه‌روز در حال گسترش است.

فضلی بابیان اینکه وحدتی که در حال حاضر بین همه بسیجیان منطقه وجود دارد منجر به آزادی قدس شریف می‌شود، تصریح کرد: امروز ملت ایران در برابر عربده‌های رژیم غاصب اسرائیل و زورگویی‌های آل سعود در منطقه ایستاده است و از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی سه تفاوت شامل نقش و ظهور ولایت‌فقیه، قانون اساسی مبتنی بر اسلام و دشمن‌ستیزی با ادوار گذشته دارد.

وی اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی 70 هزار مستشار آمریکائی و غربی از کشور اخراج شد که همین موضوع دلیل توطئه‌های آنان در سال‌های پس از انقلاب اسلامی علیه ایران شده است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقش رزمندگان لرستانی در دوران هشت سال دفاع مقدس افزود: شهدای استان لرستان در همه صحنه‌های کشور به‌ویژه دفاع مقدس حماسه خلق کردند و گنجینه‌های این کشور هستند.

وی عنوان کرد: رزمایش مدافعان حرم در چهار قرارگاه شمال، جنوب، شرق و غرب کشور با حضور 343 گردان بسیجی بیت‌المقدس و کوثر در 14 استان کشور روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس با رمز یا محمد رسول الله آغاز شد.

فضلی بیان کرد: این رزمایش به مدت دو روز با حضور 367 گردان از 14 استان ایلام، گیلان، همدان، البرز، لرستان، خوزستان، قزوین، اصفهان، شهرکرد، کردستان، کرمان، کرمانشاه، مازندران و فارس برگزار می‌شود.