رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

صداوسيماي مرکز لرستان در هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

صداوسيماي مرکز لرستان در هفته دفاع مقدس

صداوسيماي مرکز لرستان در هفته دفاع مقدس

صدا و سيماي مركز لرستان در هفته دفاع مقدس   4 برنامه تلویزیونی و 7 برنامه رادیویی را تولید و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، ويژه برنامه‌ راديويي  "اسطوره های عاشقی" به تهیه کنندگی سوسن درجزینی در هفته دفاع مقدس از ساعت9 تا 10 صبح به مدت يک ساعت به طور زنده در صدای مرکز لرستان پخش خواهد شد .

برنامه زنده "سوز سیل" به تهیه کنندگی شهرزاد مظفری به مدت 120 دقیقه و برنامه های ایواره وخیر ، هوای تازه ،سلام لرسو کوچه باغ جوانی و ماهور هر کدام جداگانه به موضوع دفاع مقدس  می پردازند.

سیمای مرکز لرستان هم با پخش ویژه برنامه های تلويزيوني «آسمانیان  » هر روز به مدت 45 دقيقه و همچنین  برنامه تلويزيوني "عصر بخیر لرستان" هر روز بعد از ظهرها به مدت 20 دقيقه به صورت ويژه به موضوع دفاع مقدس خواهند پرداخت

  برنامه های زنده شبانه و طراوت زندگی نیز در شبکه افلاک هر کدام به فراخور موضوع  در هفته دفاع مقدس پخش     می شوند. همچنین شبکه افلاک 8 فیلم سینمایی و یک سریال 13 قسمتی با موضوع هفته دفاع مقدس برای پخش در این ایام تدارک دیده است.

تهيه مستندهايي از ایثارگران دفاع مقدس استان، تهيه گزارش‌هایی از زندگي خانواده هاي شهدا، ايثارگران، پخش موسیقی و سرود هاي محلي دفاع مقدس و... از قسمت‌هاي مختلف اين برنامه‌ها خواهد بود.

معاونت خبر مرکز لرستان هم  پوشش مراسم ها و رویدادهای این هفته، پخش گزارش، مصاحبه با رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و حضور فرماندهان در گفتگوی ویژه خبری را در برنامه کاری خود قرار داده است.