جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

صداوسیمای استان لرستان به سامانه SNG مجهز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

صداوسیمای استان لرستان به سامانه SNG مجهز می‌شود

صداوسیمای استان لرستان به سامانه SNG مجهز می‌شود

مدیرکل صداوسیمای استان لرستان گفت: خرید تجهیزات SNG در دستور کار است که تا پایان خردادماه سال ۹۶ تحویل صداوسیمای استان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد محمد بازوند ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: وظیفه اصلی صداوسیمای استان در راستای اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی، گفتمان سازی، رصد کردن و پایش عملکرد همه دستگاه‌های اجرایی استان به‌صورت سلبی و اجرایی است.

وی بابیان اینکه مستندهای تهیه‌شده در صداوسیمای استان با نگاه ایجابی و کارهای درستی که در استان انجام‌شده تهیه‌شده است افزود: مستندی که در راستای کارخانه پارسیلون خرم‌آباد تهیه‌شده نشان داده شد که این کارخانه به چه صورت به یغما رفته و با اجاره 20 میلیون تومان تبدیل به طویله شده است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان لرستان عنوان کرد: امسال بیش از 20 مستند در راستای گفتمان سازی در دستور کار قرار داشت که همه آن‌ها انجام شد؛ تهیه برخی مستندهای طنز مانند کلنگ زنی در پی بی‌سرانجامی برخی پروژه‌های نیمه‌تمام بوده که در قالب طنز به مردم و مسئولان گفته می‌شود.

وی بیان کرد: برای هرکدام از مستندهایی که تهیه‌شده مستندهای بلندتری ساخته‌شده  است، ما به دنبال منفی‌بافی نیستیم و اگر بخواهیم به این موضوعات توجه کنیم موارد زیادی برای بیان کردن وجود دارد.

بازوند تصریح کرد: خرید تجهیزات SNG بر اساس برنامه‌ای که انجام‌شده تا پایان خردادماه سال 96 تحویل صداوسیمای استان می‌شود، در شرایط فعلی این طرح به مناقصه گذاشته‌شده و امیدواریم تا پایان سال 95 به انجام برسد.

وی خاطرنشان کرد: همه اعتبار این طرح از استان تأمین می‌شود و در انتقال فرستنده ماسور به خارج از شهر درگرو واگذاری زمین از طرف منابع طبیعی است  که تاکنون موفق نشده‌ایم زمین را به نام صداوسیما انتقال دهیم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان لرستان گفت: ایجاد استودیوی تلویزیونی در مرکز صدا و سیمای استان درگرو تخصیص اعتبار است که تاکنون در این زمینه اعتباری دریافت نکرده‌ایم.