رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

صدا و سیمای لرستان از مراکز موفق صدا و سیمای کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای لرستان از مراکز موفق صدا و سیمای کشور است

صدا و سیمای لرستان از مراکز موفق صدا و سیمای کشور است

 قائم مقام معاونت امور مجلس و استانهای سازمان صدا و سیما ، مرکز لرستان را از مراکز موفق صدا و سیمای کشور دانست و گفت : در سال های اخیر حوزه صدا به طور میانگین رتبه ششم و سیمای مرکز لرستان نیز رتبه هشتم را در بین مراکز 33 گانه کشور کسب کرده اند که نشان دهنده جایگاه ویژه این مرکز است.

 دکتر رزمجو  در جلسه شورای مدیران صدا و سیمای مرکز لرستان با تاکید براینکه در برنامه سازی باید تحلیل درستی از رقبای رسانه ای و نگاه ویژه به ذائقه مخاطبان داشته باشیم خاطر نشان کرد : در دنیای کنونی رسانه ای موفق است که رضایت مخاطب برای آن در اولویت باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز تبیین جایگاه اقتصاد مقاومتی در توسعه کشور  را از اولویت های برنامه سازی مرکز در سال جاری برشمرد و گفت :  مرکز لرستان در تولید برنامه ها به کار آفرینی ، سرمایه گذاری ، حمایت از تولید ، صرفه جویی ، مبارزه با قاچاق کالا ، فرهنگ  استفاده درست از فضای مجازی و بالا بردن بهره وری توجه ویژه ای دارد.

 بازوند به نقش رسانه استانی در هویت بخشی و تقویت همبستگی ملی اشاره کرد و افزود : تلاش می کنیم ضمن تحکیم بنیان خانواده و نهادینه کردن اخلاق در جامعه بسیاری از مشکلات مبتلا به جامعه را با زبان رسانه به تصویر بکشیم.