حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

صدا و سیمای مرکز لرستان در آستانه انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز لرستان در آستانه انتخابات

صدا و سیمای مرکز لرستان در آستانه انتخابات

صدا و سیمای مرکز لرستان در آستانه انتخابات

مرکز لرستان دو برنامه رادیویی و یک برنامه تلویزیونی ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا را روی آنتن خواهد برد.

صدای مرکز لرستان با ویژه برنامه های "آگاهی انتخاب" و "ایران سربلند" با رویکردی گفتگو محور با بررسی یک موضوع در هر قسمت از برنامه مانند تحلیل معیار های انتخاب ، نقش آگاهی در یک انتخاب خوب ، انتخاب و اختیار انسان ،  تحلیل و بررسی نقش الگو ها و مشارکت اجتماعی در زندگی  سعی دارد مردم را با یک انتخاب خوب و آگاهانه و تاثیر نقش آنان در تعیین سرنوشت خود آگاه سازد . برنامه آگاهی انتخاب روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته از ساعت 45/12 بمدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی سیدفرزاد والی زاده و علیرضا احمدی  پخش می شود . ایران سربلند هم بمدت 30 دقیقه روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 30/13 به تهیه کنندگی فانی دارایی ، درجزینی ، احمدی و رهبری نژاد روی آنتن رادیو لرستان خواهد رفت.

"تاکسی مستقیم" هم عنوان برنامه ای گزارش محوراز رادیو لرستان است که با حضور کارشناسان و مردم در تاکسی های سطح شهر طی یک مسیر به بررسی نقش یک انتخاب خوب درسرنوشت کشور  می پردازد.

سیمای مرکز لرستان نیز با ویژه برنامه میزگرد انتخابات  به تهیه کنندگی مهدی رحیمی راد هر  هفته دوشنبه  به مدت 45 دقیقه میهمان خانه های  مردم لرستان است.

این برنامه  گفتگو محور در قالب های گزارش و مباحث کارشناسی  با هدف  آگاهی بخشی و افزایش مشارکت مردمی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا از سیمای لرستان پخش می شود.برنامه های زنده شبانه بهارونه و خانواده و برنامه عصرگاهی سیما نیز هر روز به موضوع انتخابات خواهند پرداخت.

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز لرستان هم هر روز یک بسته انتخاباتی تحت عنوان "انتخاب اردیبهشت "، رویدادهای انتخاباتی استان لرستان را در قالب اخبار ، مصاحبه با مردم و پخش سخنان مقام معظم رهبری در مورد انتخابات پخش خواهد کرد.