رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

صفارهرندی؛ لزوم حفظ مصالح نظام ومنافع ملی در قراردادهای جدید نفتی - نمایش محتوای خبر

 

 

صفارهرندی؛ لزوم حفظ مصالح نظام ومنافع ملی در قراردادهای جدید نفتی

صفارهرندی؛ لزوم حفظ مصالح نظام ومنافع ملی در قراردادهای جدید نفتی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در قراردادهای جدید نفتی مصالح نظام و منافع ملی در درازمدت حفظ شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد حسین صفار هرندی در سلسله نشست های سیاسی بصیرتی در جمع کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: بحث قراردادهای نفتی در حالی در دستور دولت قرار گرفته که گفته می شود در کشور منابع مالی و دانش بهره برداری از استخراج نفت در قعر دریا وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بررسی قراردادهای جدید نفتی در دستور کار مجلس قرار گرفته تصریح کرد: باید در قراردادهای نفتی با کشورهای خارجی مصالح نظام در نظر گرفته شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه نباید به کافرین و سلطه آنها به این بهانه که شر آنها از سر کشور کوتاه شود تن دهیم، گفت: برخی ها در زمان جنگ می گفتند که برای کم کردن شر صدام از سر کشور به خواسته او تن دهیم و اروند کنار را که مورد ادعای عراق بود را به آنها واگذار کنیم ولی زمانی که این تلاش ها به گوش امام خمینی(ره) رسید فرمودند که اینها غلط کردند.

آقای صفار هرندی افزود: اگر بنا باشد که به بهانه حفظ مملکت هر بار پاره ای از کشور را به دشمن بدهیم مطمئن باشید که نظام در این وضعیت حفظ نمی شود.

وی با بیان اینکه اگر از روحیه انقلابی دست بکشیم راه برای نفوذ دشمن باز می شود، افزود: عربستانی که در گذشته جرات نمی کرد پیوند بین خود و جریانات معارض علیه انقلاب اسلامی را علنی کند، امروز یکی از مقامات سابق خود را بین آنها می فرستد و از طرفی گروههای دموکرات مرده را با پول های نفتی برای ضربه زدن به نظام تحریک می کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه منافقین، داعشی های دهه 60 هستند گفت: ضرورت دارد بزرگان نظام در برابر تلاش هایی که برای تطهیر منافقین انجام می شود موضع گیری کنند.

وی افزود: دشمن می خواهد با الفاظ دیپلماتیک از ما باج بگیرد، آنها تصور می کنند که ما آنقدر ضعیف شده ایم که هر چقدر هم ما را تحقیر کنند ما جرات موضع گیری علیه آنها را نداریم.

آقای صفار هرندی با بیان اینکه جریان واقعی انقلابی فراتر از از دولت ها و دستگاه دیپلماسی عمل می کند، تصریح کرد: جریان انقلابی حرکت می کند و کار خود را انجام می دهد.

وی گفت: جریان انقلابی بر روی مستضعفین جهان سرمایه گذاری کرده و نتیجه آن هم این شده که امروز شاهدیم گروههای زیادی همچون حزب الله با نام های علویون، فاطمیون و زینبیون شکل گرفته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی ها می گویند که چرا ما باید از یمن دفاع کنیم حرف ما به اینها این است که اگر کاری برای دفاع از جبهه مقاومت برنمی آید حداقل در مقام عمل از این جبهه دفاع کنید.

صفار هرندی افزود: گفتمان انقلاب اسلامی موجب شده است که سد ترس و وحشت در مقابل استبداد و استکبار در کشورهای منطقه از جمله یمن و بحرین شکسته شود.

وی تصریح کرد: کسانی که امروز به بهانه دلسوزی برای نظام می گویند که باید از انقلابی گری دست بکشیم بدانند که یکی از شاخص هایی که دشمن در صورتی که از انقلابی گری دست بکشیم بر ما تحمیل می کند این است که باید به همجنس گرایی تن دهیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز به دلیل اینکه کشورمان تن به همجنس گرایی نمی دهد متهم به نقض حقوق بشر می شود و این در حالی است که ما باید قاطعانه در برابر آنها موضع بگیریم و بگوییم که همجنس گرایی مغایر با ارزشهای اسلامی و اخلاقی کشورمان است و در مقابل آنها لکنت نگیریم.