جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

ضاربان محله "ولاب "پلدختر دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

ضاربان محله "ولاب "پلدختر دستگیر شدند

ضاربان محله "ولاب "پلدختر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی پلدختر از دستگیری سه عامل تیراندازی که در محله ولاب شهرستان پلدختر دو نفر را مجروح کرده و متواری شدند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، رضا داودی در جمع خبرنگاران در پلدختر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه سه نفر به هویت معلوم در محله ولاب پلدختر با اسلحه ساچمه‌زنی اقدام به تیراندازی کرده و دو نفر را مجروح کردند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با کارهای اطلاعاتی گسترده موفق شدند در عملیاتی غافل‌گیرانه سه عامل تیراندازی را در پلدختر شناسایی و دستگیر کنند.

داودی با اشاره به اینکه اسلحه ساچمه‌زنی مورد استفاده متهمان نیز کشف شده است، اظهار داشت: عاملان تیراندازی با اعتراف به جرم خود علت درگیری را اختلافات شخصی عنوان کردند.

همچنین فرمانده انتظامی پلدختر از توقیف یک دستگاه تویوتا ون و کشف 472 قلم انواع پتو، روفرشی و لوازم‌التحریر خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

داودی گفت: ماموران پاسگاه انتظامی میان‌کوه شرقی پلدختر در محور آزادراه پل زال - خرم‌آباد به یک دستگاه تویوتا ون حامل بار قاچاق مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودرو مذکور 472 قلم انواع پتو، روفرشی و لوازم‌التحریر فاقد مدارک گمرکی کشف و دو نفر در این رابطه نیز دستگیر شد.

داودی با اشاره به اینکه کالاهای مکشوفه از بنادر جنوبی به لرستان بارگیری شده بودند، ارزش این محموله را 200 میلیون ریال اعلام کرد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و تحیات احتراما متذکر می‌گردد: «هر گونه... میلاد ۱۳۹۶/۰۲/۳ ۱۶:۲۰

میلاد
با سلام و تحیات

احتراما متذکر می‌گردد:
«هر گونه خبر بدون ذکر تاریخ وقوع یا تاریخ انتشار، فاقد موضوعیت و وجاهت می‌باشد.»

از مسئولین و سردبیران محترم خواهشمند است به عنوان یک پایگاه خبری معتبر، حداقل شرایط انتشار یک خبر را رعایت فرمایند.

با سپاس و احترام مجدد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۲/۳ ۱۶:۲۰