سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ضرورت برنامه‌ریزی ارشاد دلفان برای مقابله جدی‌تر با تهاجم فرهنگی - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت برنامه‌ریزی ارشاد دلفان برای مقابله جدی‌تر با تهاجم فرهنگی

ضرورت برنامه‌ریزی ارشاد دلفان برای مقابله جدی‌تر با تهاجم فرهنگی

امام جمعه شهرستان دلفان گفت: اداره ارشاد دلفان برای مقابله جدی‌تر با تهاجم فرهنگی برنامه‌ریزی منسجم‌تر و بهتری برای سال آینده در نظر بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس در دلفان، حجت‌الاسلام سیدجعفر هاشمی‌نژاد در دیدار با رئیس اداره ارشاد دلفان اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان متولی بخش فرهنگی و هنر در جامعه است و در راه حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب می‌کوشد، به همین منظور این سازمان نباید از هیچ کوششی برای اهداف مهم انقلاب دریغ کند.

وی عنوان کرد: امید است، ارشاد دلفان از این پس پویاتر و جدی‌تر در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی حضور داشته باشد و با حضور هنرمندان متعهد و به دور از جنجال و کنش‌های سیاسی و جزیی بتواند در آگاهی بخشی به جامعه و توسعه فرهنگ ناب اسلامی خوب و موفق عمل کند.

در ادامه این دیدار خدارحم بابایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان ضمن تاکید بر نقش کلیدی حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد امام جمعه شهرستان دلفان در همراهی و همکاری در اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری و تحولات فرهنگی برای ایجاد بستر لازم و مناسب جهت اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری خواستار کمک، مساعدت و حمایت‌های امام جمعه در انجام و اجرای برنامه‌ها و اقدامات فرهنگی و هنری در شهرستان شد.