رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

ضرورت برگزاری مراسم‌های دهه‌فجر در چگنی - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت برگزاری مراسم‌های دهه‌فجر در چگنی

ضرورت برگزاری مراسم‌های دهه‌فجر در چگنی

فرماندار شهرستان دوره‌چگنی گفت: مراسم‌های دهه‌فجر در چگنی باید در شان مردم و انقلاب اسلامی برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از چگنی، قدرت‌الله ترابی‌نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان چگنی که با حضور حجت‌الاسلام حسین‌زاده‌آملی امام جمعه چگنی و محمدتقی شاکرمی معاون اجتماعی و پیش‌گیری از وقوع جرائم دادگستری استان لرستان و سایر اعضاء اداری شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری با محوریت برنامه‌ریزی دهه مبارک فجر 94 برگزار شد، انقلاب اسلامی را ثمره خون شهدا دانست و اظهار کرد: حضور فعال مردم باعث شکل‌گیری انقلاب اسلامی شد، این انقلاب ثمره خون شهدا است و همه ما باید دنباله‌رو راه شهدا باشیم.

رئیس شورای اداری شهرستان چگنی با تاکید بر برگزاری انتخاباتی سالم در استان ادامه داد: باید با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات، در تصمیم‌گیری‌های کشور سهیم شویم.

وی بیان کرد: ما در چارچوب قانون برگزارکننده انتخابات هستیم و نهایت تلاش و دقت را برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات می‌کنیم.

فرماندار چگنی در ادامه افزود: هدف از تشکیل این جلسه ابتد برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم باشکوه دهه‌فجر است که با همکاری و هماهنگی امام جمعه چگنی و با حضور مردم و مسئولان باید هرچه با شکوه و در خور شأن جمهوری اسلامی برگزار شود و سپس پیش‌گیری از جرائم انتخاباتی است.