جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

ضرورت تمکین نامزدهای انتخاباتی بروجرد به قوانین - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت تمکین نامزدهای انتخاباتی بروجرد به قوانین

ضرورت تمکین نامزدهای انتخاباتی بروجرد به قوانین

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت: نامزدهای انتخاباتی این شهرستان باید به قوانین و مقررات تمکین کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، علیرضا دلیری عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: نامزدهای انتخاباتی باید پایبندی به قوانین و مقررات را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی کاروان از سوی نامزدهای انتخاباتی در خیابان‌های سطح شهر ممنوع است، عنوان کرد: راه‌اندازی کاروان‌ها و نصب سکوهای سخنرانی در خیابان‌های سطح شهر توسط نامزدهای انتخاباتی اخلال در تردد و نارضایتی شهروندان را به دنبال دارد.

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی این شهرستان موظف به کنترل هواداران خود و جلوگیری از تخریب چهره سایر نامزدها در فضای مجازی هستند.

دلیری به برخورد نیروی انتظامی بروجرد با برخی حرکات ناشایست در ستادهای برخی نامزدهای انتخاباتی اشاره و خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخاباتی در این راستا باید تذکراتی به هواداران خود داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم جلوگیری از اختلاط زنان و مردان در ستادهای انتخاباتی تاکید کرد: از بروز حرکاتی خارج از شئون ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) در ستادهای انتخاباتی شهرستان بروجرد از سوی نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها خودداری شود.

فرمانده انتظامی بروجرد به لزوم حرکت نامزدهای انتخاباتی در چارچوب قانون اشاره و تصریح کرد: با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد می‌شود.

دلیری به توصیه نیروی انتظامی بروجرد به نامزدهای انتخاباتی مبنی بر پرهیز از تخریب دیگر نامزدهای انتخاباتی اشاره و اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در سال‌های گذشته به دلیل تخریب چهره‌ها از سوی یکدیگر هزینه‌های هنگفتی را متحمل شده است.

وی عنوان کرد: نامزدهای انتخاباتی باید از سخنرانی به گونه‌ای که تحریک جوانان و ایجاد آسیب‌های اجتماعی را در پی داشته باشد پرهیز کنند.

فرمانده انتظامی بروجرد ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی بدانند که بالا بردن صدای بلندگوها تاثیری در جمع‌آوری رای برای آنها ندارد و تنها نارضایتی مردم را به دنبال دارد.

دلیری به تذکر نیروی انتظامی بروجرد به نامزدهای انتخاباتی در روزهای اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: حضور پررنگ نیروی انتظامی در روزهای اخیر در سطح این شهرستان نشان‌دهنده برخورد جدی این نیرو با متخلفان است.

وی حضور پرشور مردم در انتخابات و انتخاب افراد اصلح را ضروری دانست و افزود: شور انتخاباتی باید با شعور همراه باشد در غیراینصورت مشکلاتی را برای شهروندان به دنبال دارد.

فرمانده انتظامی بروجرد یادآور شد: گزارش تخلفات نامزدهای انتخاباتی از سوی این نیرو برای برخورد قانونی با آنها به دستگاه‌های نظارتی ارسال می‌شود.