رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

ضرورت توجه به نصب تابلوهای راهنما در محورهای لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت توجه به نصب تابلوهای راهنما در محورهای لرستان

ضرورت توجه به نصب تابلوهای راهنما در محورهای لرستان

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: اداره کل راه و شهرسازی لرستان باید نسبت به نصب چراغ‌های روشنایی و تابلوهای راهنما در جاده‌های استان توجه بیشتری داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مرتضی چغلوند عصر امروز در جلسه کارگروه حمل و نقل استان لرستان بیان کرد: با اعمال محدودیت وسایل نقلیه سنگین در محور خرم‌آباد به بیرانشهر و بروجرد تصادفات و تلفات این محور کاهش یافته است و در واقع ایمنی این جاده با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تامین شده است.

وی افزود: با اعمال محدودیت تردد در این محور، تعدادی از کسبه در این مسیر اعتراض‌هایی داشتند، ولی عامه مردم نسبت به انجام این طرح اعلام رضایت کردند.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: در حال حاضر یک گشت پلیس در مسیر خرم‌آباد به بیرانشهر در طول شبانه‌روز انجام وظیفه کرده و با رانندگان متخلف برخورد می‌کند.

چغلوند خاطرنشان کرد: تردد کلیه وسایل سنگین از محور خرم‌آباد به بیرانشهر به بروجرد ممنوع است و با رانندگانی که به صورت غیرقانونی از این مسیر عبور کنند، برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

وی اظهار داشت: پلیس با تمام تصمیماتی که در جهت کاهش حوادث جاده‌ایی و افزایش ایمنی راه‌ها در کارگروه حمل و نقل استان اتخاذ شود، موافق بوده و از آن حمایت می‌کند.

این مسئول ضمن قدردانی از زحمات اداره کل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: این اداره باید نسبت به نصب چراغ‌های روشنایی و تابلوها و علائم در جاده‌های استان توجه بیشتری داشته و بیشتر به این موضوع بپردازد.