جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

ضرورت توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در دلفان - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در دلفان

ضرورت توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در دلفان

فرماندار دلفان گفت: توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در دلفان ضروری است و اداره ارشاد شهرستان باید به این موضوع توجه ویژههای داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دلفان، علی باقری ظهر امروز در دیدار خود با سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان خواستار تعامل سازنده این اداره با اصحاب فرهنگ و هنر، محققان و پژوهشگران به دور از تنش‌های سیاسی و گروهی شد.

وی توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، فعال کردن انجمن‌های فرهنگی اداره ارشاد در حوزه‌های موسیقی، شعر و ادب، قرآن، معارف و...را از کارهایی دانست که اداره ارشاد می‌تواند با انجام آن‌ها در مسیر تحول فرهنگی قرار گیرد.

در ادامه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان ضمن تشکر از حمایت‌های انجام شده توسط مسئولان این شهرستان خواستار مساعدت فرماندار و مجموعه مدیریت شهرستان در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در دلفان شد.

خدارحم بابایی با بیان اینکه تعدادی از هنرمندان طی سالیان گذشته با اداره ارشاد تعامل چندانی نداشته‌اند، از برگزاری نشست صمیمی با هنرمندان و هنروران و اصحاب فرهنگ و هنر در آینده نزدیک خبر داد، تا این هنرمندان با آشتی با اداره ارشاد به خانه خود بازگشت کنند و این اداره را در هرچه بهتر شدن برنامه‌های فرهنگی و هنری یاری کنند.