سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ضرورت حضور حداکثری جامعه کارگری بروجرد در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت حضور حداکثری جامعه کارگری بروجرد در راهپیمایی روز قدس

ضرورت حضور حداکثری جامعه کارگری بروجرد در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، کامران فرشید ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس در این شهرستان اظهار کرد: جامعه کارگری سهم زیادی در شکل‌گیری، حفظ و ارج نهادن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا کرده‌‏اند.

وی با اشاره به ضرورت شرکت گسترده اقشار مردم در راهپیمایی روز قدس، عنوان کرد: ملت مسلمان ایران با شرکت در راهپیمایی این روز بزرگ یکپارچگی خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به استکبار جهانی اعلام می‏‌کند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد افزود: دفاع از انسانیت از عوامل محوری حضور بی‎مثال ملت مسلمان ایران در راهپیمایی این روز است.

فرشید دفاع از انسانیت را وظیفه همه مسلمانان دانست و خاطرنشان کرد: مسلمانان در جای جای دنیا در این روز با برگزاری راهپیمایی از هم کیشان خود دفاع کرده و خشم و انزجار خود را از دشمنان اسلام فریاد می‎زنند.

وی تاکید کرد: ملت مسلمان ایران در همه ادوار و برهه‎های مختلف دفاع از مظلوم در برابر ظالم را سرلوحه کار خود قرار داده‎اند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد با مهم خواندن ضرورت حفظ اتحاد در بین جامعه مسلمانان، تصریح کرد: روز جهانی قدس صحنه نمایش بزرگی از حضور متحد و منسجم مسلمانان جهان در اعلام تنفر از رژیم کودک‌کش اسرائیل و حامیان خیانت‌کار آن است.

فرشید در بخش دیگری از سخنان خود با حساس خواندن مذاکرات ایران و 1+5 اظهار کرد: تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران در مقابل زورگویی‌ها و یاوه‌گویی‎های دشمنان ایستاده است.

وی به اتفاقات رخ داده در کشورهای مسلمان منطقه و سایر نقاط دنیا اشاره و تصریح کرد: بر این اساس برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال رنگ و بوی دیگری داشته و از حساسیت بیشتری برخوردار است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد یادآور شد: دشمنان همه ساله با مشاهده خیل عظیم مردم در راهپیمایی این روز از مواضع خود عقب‌نشینی می‎کنند.

فرشید تاکید کرد: کارفرمایان باید زمینه را به منظور حضور پرشور و شعور کارگران و خانواده‎های آنها در راهپیمایی روز قدس فراهم کنند.

وی اضافه کرد: کارگران بخش‎های مختلف شهرستان بروجرد می‌توانند با حضور در نقطه خاصی از شهر و با انسجام بیشتر در مقایسه با سال‎های گذشته در راهپیمایی روز قدس حضور یابند.