رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

ضرورت همکاری هیئت‌های مذهبی پلدختر با پلیس در ایام ماه محرم - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت همکاری هیئت‌های مذهبی پلدختر با پلیس در ایام ماه محرم

ضرورت همکاری هیئت‌های مذهبی پلدختر با پلیس در ایام ماه محرم

فرمانده انتظامی پلدختر بر ضرورت همکاری هیئت های مذهبی پلدختر با پلیس در ایام ماه محرم در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ صفر عبدالوند شامگاه چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه دهه اول محرم شهرستان پلدختر در سخنانی اظهار داشت: همکاری پلیس و هیئت های مذهبی و سوق دادن مردم به سوی فرهنگ حسینی موجب افزایش امنیت می شود.

وی گفت: اقتدار پلیس در جامعه اسلامی زمانی معنا و مفهوم پیدا می کند که با ارزش های دینی، اخلاقی و فرهنگی جامعه متناسب باشد چرا که این امر حمایت های مردم و توانمندهای پلیس را دو چندان می کند.

فرمانده انتظامی پلدختر با بیان اینکه امنیت امروز جامعه اسلامی مرهون و مدیون حضور همیشگی مردم است افزود: مردم با حضور و حمایت خود از نظام و توجه به تدابیر و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری در حفظ ارزش ها می کوشند.

سرهنگ عبدالوند گفت: کشور و نظام انقلابی ایران اسلامی، حسینی(ع) است و پیروزی ایران در دفاع مقدس به واسطه شعار یا حسین(ع) بود و ما به سرباز بودن خود در این مملکت برای مقام معظم رهبری به عنوان بزرگ پرچمدار اسلام افتخار می کنیم.

فرمانده انتظامی پلدختر افزود: عزاداری هیئت های مذهبی در سطح شهر از ساعت ۲۰ تا ۲۳ ادامه دارد و عزاداران حسینی(ع) سعی کنند در این ساعات به سوگواری بپردازند و  موجب مزاحمت برای آرامش مردم نشوند.

سرهنگ عبدالوند گفت: پلیس طبق وظیفه همراه و همگام با عزاداران حسینی(ع) در کنار آنها به عزاداری پرداخته چرا که ماه محرم فرصت مغتنمی برای همدلی و همراهی همه اقشار جامعه است.