جهش تولید | چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹

ضرورت وجود مرکز نگهداری افراد معتاد، کارتن‌خواب و بی‌سرپرست در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت وجود مرکز نگهداری افراد معتاد، کارتن‌خواب و بی‌سرپرست در لرستان

ضرورت وجود مرکز نگهداری افراد معتاد، کارتن‌خواب و بی‌سرپرست در لرستان

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان گفت: وجود مرکز نگهداری افراد معتاد، کارتن‌خواب و بی‌سرپرست در لرستان ضروری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از پلدختر، غلامرضا آقامیرزایی عصر روز سه شنبه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر پلدختر اظهار داشت: در مبارزه با مواد مخدر در استان لرستان به حاشیه‌ها توجه‌ای نمی‌کنیم و تمام توان و ظرفیت لرستان برای مبارزه با مواد مخدر را به کار می‌گیریم همچنین باهدف ساماندهی مبارزه با مواد مخدر جلسات متعددی را با کمپ‌های ترک اعتیاد و سازمان‌های مردم نهاد برگزار کرده‌ایم که قطعا در این مسیر تاثیرگذار است.

وی تصریح کرد: در آستانه سال نو و حضور مسافران نوروزی باید کارتن‌خواب‌ها و معتادان خیابانی با هدف معرفی چهره خوبی از لرستان به مسافران نوروزی جمع‌آوری شوند.

وی با اشاره به ضرورت وجود مرکز نگهداری افراد معتاد، کارتن‌خواب و بی‌سرپرست در استان لرستان گفت: یک مرکز در استان لرستان احداث شده است و آن را در آینده توسعه می‌دهیم.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان افزود: مجمع خیرین بهبود یافتگان را با هدف حمایت از معتادان بهبود یافته و بازگشت آنها به اجتماع تشکیل می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با مواد مخدر نیازمند اعتبار زیاد و همت بالای همه آحاد جامعه به خصوص متولیان امر است که باید با تلاش بسیار اهداف تعیین شده، محقق شوند.

این مسئول گفت: مواد مخدر به سرعت در حال گسترش است و لذا باید با اطلاع‌رسانی و به کارگیری تمام ظرفیت‌ها با آن مقابله کنیم.