رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

طرح نظارتی ویژه ایام اربعین در استان لرستان اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح نظارتی ویژه ایام اربعین در استان لرستان اجرا می‌شود

طرح نظارتی ویژه ایام اربعین در استان لرستان اجرا می‌شود

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان گفت: طرح نظارتی ویژه ایام اربعین برای اعمال نظارت بر روند توزیع و عرضه کالا و خدمات در استان لرستان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد بهرام براری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل تعزیرات حکومتی استان لرستان برگزار شد با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ایام اربعین در استان لرستان اظهار داشت: این طرح نظارتی به‌صورت کشوری در تعدادی از استان‌هایی که پذیرای حضور زائران پیاده‌روی اربعین هستند اجرا می‌شود.

وی افزود: استان‌های هدف که زائران اربعین اقامت یا عبور خواهند کرد مشخص‌شده‌اند که طرح نظارتی ویژه ایام اربعین در این استان‌ها اجرا می‌شود که هدف از این طرح اعمال نظارت بر روند توزیع و عرضه کالا و خدمات است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان بابیان اینکه نظارت‌ها بر بیشترین حجم تقاضای مصرف‌کنندگان است عنوان کرد: نظارت بر خدماتی ازجمله حمل‌ونقل بین‌شهری، ریلی، جاده‌ای، هوایی، هتل داری، رستوران، غذاخوری‌ها و کالاهایی که به‌صورت قوت جاری مصرف‌کنندگان است مانند نان، روغن و شکر در این ایام صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه استان لرستان به عنوان یکی از استان‌های هدف مشخص‌شده و این طرح نظارتی به‌صورت خاص طی دو هفته اجرا می‌شود بیان کرد: طرح نظارتی ویژه اربعین از ابتدای هفته جاری آغاز و تا پایان هفته آینده ادامه دارد.

براری تصریح کرد: شعب این اداره به‌صورت سیار در قالب اکیپ‌های مشترک متشکل از نماینده دستگاه‌های نظارتی صنعت و معدن، راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و اتاق اصناف انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود جامعه صنفی استان همواره در عرضه و خدمات‌دهی در این ایام نهایت انصاف، عدالت و رضایت‌مندی را به‌جای آوردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان گفت: اگر در این ایام در مواردی قصد اجحاف در قالب فروش کالا و خدمات باشد به‌ویژه برای زائران عتبات عالیات، تعزیرات حکومتی برخور‌د قانونی لازم را به عمل می‌آورد.

وی اظهار داشت: شماره 124 پل ارتباطی ستاد خبری سازمان صنعت معدن برای دریافت اخبار و اطلاعات در حوزه بازار و فضای کسب‌وکار است که اگر گزارشی از این طریق صورت گیرد جهت رسیدگی به شعب این اداره منعکس می‌شود.

براری افزود: هر شهروندی می‌تواند از طریق شماره پیامک 30009651 اخبار و شکایات خود را به‌منظور رسیدگی به سازمان حکومتی منعکس کند.