جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

طرح نظارت نوروزی در بروجرد اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح نظارت نوروزی در بروجرد اجرا می‌شود

طرح نظارت نوروزی در بروجرد اجرا می‌شود

رئیس شبکه دامپزشکی بروجرد گفت: طرح نظارت ویژه ایام نوروز از 25 اسفند ماه امسال آغاز می شود و تا 14 فروردین ماه 94 ادامه دارد.

محمدرضا جباری در گفتوگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: همچنین علاوه بر ابلاغیه سازمان دامپزشکی در خصوص نظارت بر لاشه مواد خام دامی در ایام نوروز، از دو هفته پیش این اقدام در دستور کار شبکه دامپزشکی این شهرستان قرار گرفته است.

وی افزود: نظارت بر محصولات پروتئینی با منشا دامی بر اساس روال روزمره از مراحل تولید تا عرضه تحت نظارت اکیپهای دامپزشکی به صورت مستمر انجام میشود.

رئیس شبکه دامپزشکی بروجرد ادامه داد: در ایام نوروز با تشدید نظارت‌های بهداشتی، افزایش اکیپهای نظارتی، ساعات بازدید در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و افزایش اکیپهای کاری انجام میشود.

جباری عنوان کرد: در این راستا نظارت بر فعالیت مراکز عرضه اعم از قصابی، مرغ و ماهی‌فروشی‌ها و رستوران‌ها تشدید می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز کشیک اداری و گشت نظارتی این شبکه در سطح شهر برقرار و فعال است، خاطرنشان کرد: در این ایام میکوشیم، جواب‌گوی نیاز شهروندان در این حوزه باشیم.

رئیس شبکه دامپزشکی بروجرد با اشاره به اینکه نظارت بر فعالیت کشتارگاهها به صورت مستمر انجام میشود، اضافه کرد: در ایام پایان سال و تعطیلات نوروز که با حجم بسیار بالایی از خرید شهروندان روبه‌رو هستیم، با تشدید نظارت‌ها در راستای جلوگیری از هرگونه تخلف و رضایت شهروندان فعالیت می‌کنیم.

جباری با اشاره به اینکه واردات دام به صورت زنده به شهرستان بروجرد صورت نمی‌گیرد، اظهار داشت: واردات به صورت گوشت منجمد انجام میشود.

وی سپس از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مشکل در این زمینه و یا انتقال موارد مشابه دیگر به شبکه دامپزشکی شهرستان بروجرد از طریق شماره تلفن 42530505 تماس گرفته و مراتب را گزارش کنند.