رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

طرح "همدلی در بهار" در پلدختر آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح "همدلی در بهار" در پلدختر آغاز شد

طرح "همدلی در بهار" در پلدختر آغاز شد

طرح همدلی در بهار با هدف جلب مشارکت‌های مردمی و آشنایی عموم مردم با نحوه خدمت‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی برای نخستین بار در استان و شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، برزو الیاس‌زاده رییس اداره بهزیستی شهرستان پلدختر  درحاشیه این مراسم پلدختر اظهار داشت: در این طرح  که از امروز تا 27 اسفند ماه امسال در شهرستان اجرا  می‌شود اداره بهزیستی پلدختر  با برپایی ایستگاه همدلی در بهار اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم می‌‌کند.

وی افزود: در این طرح از مدیران دستگاه‌های اجرایی ، نهادها، روسا و اساتید دانشگاه‌ها دعوت شده تا با حضور در مراکز شبانه‌روزی و نگهداری معلولان، کودکان بی‌سرپرست با چگونگی خدمات‌رسانی به این اقشار آشنا و در صورت تمایل به این افراد کمک  نقدی و غیر نقدی نمایند تا بلکه در آستانه سال نو بتوان خدمات مطلوب‌تری به اقشار نیازمند تحت حمایت ارایه شود.

رئیس اداره بهزیستی پلدختر  با بیان این‌که خیران با بخشش اموال خود با خداوند معامله می‌کنند بیان کرد: خیران با بخشش اموال، بهترین سود اخروی را برای خود به همراه خواهند داشت و این افراد نیکوترین و معنوی‌ترین پشتیبان اداره بهزیستی در یاری رساندن به جامعه هدف گسترده بهزیستی است.

وی  با بیان این که جلب مشارکت خیران و استفاده از توانمندی آنها از اولویت‌های بهزیستی است عنوان کرد: در راستای تحقق اهداف خداپسندانه، اداره بهزیستی اقدام به جلب و جذب کمک‌های نقدی و غیر نقدی و خدمات داوطلبانه از افراد خیر و مردم نیکوکار نموده و همواره با ایجاد شرایط مناسب، زمینه گسترش و تعمیق فرهنگ خیر جمعی و مشارکت‌های مردم را فراهم سازد.