رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

طرح گازرسانی به روستاهای پلدختر به بهره‌برداری رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح گازرسانی به روستاهای پلدختر به بهره‌برداری رسید

طرح گازرسانی به روستاهای پلدختر به بهره‌برداری رسید

طرح گازرسانی به روستاهای پلدختر با بیش از 7 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد سوری امام جمعه پلدختر در مراسم گازرسانی روستاهای پلدختر با گرامیداشت هفته بسیج  بر لزوم خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم شهرستان توسط مسئولان تاکید و اظهار داشت: با توجه به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان همدلی و هم‌زبانی ملت و دولت، باید مسئولان به مردم خدمت‌رسانی خود را هر چه بهتر و بیشتر انجام دهند.

وی با بیان این که مدیران با تفکر بسیجی به مردم خدمت کنند، افزود: مسئولان شهرستان باید در خدمت‌رسانی بهینه به مردم کوشا و در رفع نیازها و مشکلات مردم اهتمام ورزند تا شاهد رضایت‌مندی مردم باشیم.

امام جمعه پلدختر با بیان این که اشاعه فرهنگ و تفکر بسیجی جامعه را بیمه می‌کند بیان کرد: وجود تفکر بسیجی برای رفع مشکلات امروز کشور کارساز است و اگر این روحیه و تفکر در تمام بخش‌های جامعه نهادینه شود به طور قطع بخش زیادی از مشکلات حل می‌شود.

وی عنوان کرد: همه کسانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت و خدمت می‌کنند بسیجی هستند و با تفکر بسیجی فعالیت می‌کنند.

نورالدین درمنان فرماندار پلدختر نیز  با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج این شجره طیبه در تمام عرصه‌ها نقش و تاثیر‌گذار بوده و اقتدار امروز کشور مرهون رشادت‌های بسیج در تمام عرصه‌ها است.

وی با بیان این که دشمن هیچگاه از توطئه و دشمنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست بردار نیست  اظهار داشت: تفکر بسیجی به معنای داشتن همدلی و هم‌زبانی برای حل مشکلات کشور و ارائه  خدمت بهتر به مردم در سایه ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

درمنان بیان کرد: دولت تدبیر و امید حل مشکلات کشور را مهم‌ترین راهبرد قرار داده است که این امر نشان‌دهنده تفکر بسیجی و عمل جهادی در ابعاد مختلف در راهبرد دولت یازدهم است.

فرماندار پلدختر عنوان کرد: در سالی که به نام دولت و ملت ، همدلی و هم‌زبانی نام‌گذاری شده وظیفه ما است که مانند یک بسیجی فداکار در جهت رشد و اعتلای انقلاب اسلامی گام‌های جدی و عملی برداریم و فرهنگ بسیجی را در جامعه تقویت کنیم

محمد جودکی رئیس شرکت گاز شهرستان پلدختر در این مراسم عنوان کرد:  برای گازرسانی به روستای «گل گل سفلی» که در 10 کیلومتری بخش مرکزی پلدختر واقع شده 150 علمک به کار گرفته شده که در مجموع هفت میلیارد و 200 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز هزینه شده است.

وی افزود: برای  روستای «گل گل سفلی» با 250 خانوار، 440 متر خط انتقال، شبکه توزیع 4500 متر  و یک ایستگاه تقلیل فشار 2500 متر مکعب بر ساعت انجام شده است.