سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

طولانی‌ترین" و "عمیق‌ترین" رکود را در سال‌های اخیر در کشور داشته‌ایم/ عمل به اقتصاد مقاومتی؛ راهکار خروج از رکود - نمایش محتوای خبر

 

 

طولانی‌ترین" و "عمیق‌ترین" رکود را در سال‌های اخیر در کشور داشته‌ایم/ عمل به اقتصاد مقاومتی؛ راهکار خروج از رکود

طولانی‌ترین" و "عمیق‌ترین" رکود را در سال‌های اخیر در کشور داشته‌ایم/ عمل به اقتصاد مقاومتی؛ راهکار خروج از رکود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طولانی‌ترین و عمیق‌ترین رکود اقتصادی را در سه چهار سال اخیر در کشور داشته‌ایم که راهکار رفع آن همان اقتصاد مقاومتی است.

محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در پاسخ به سئوالی مبنی بر حمایت وی از افراد خاصی در استان لرستان اظهار داشت: هیچ‌کسی از طرف من اینجا نماینده نیست و کسی هم نباید از نام و اعتبار ما سوء استفاده کند، در انتخابات هم از هیچ‌کسی حمایت نکردم، من مطمئن بودم مردم غیرتمند استان با بصیرتی که دارند، دست به انتخابی درست می‌زنند به همین دلیل من از هیچ‌کس حمایت نکردم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رکود اقتصادی فراگیر در کشور عنوان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون طولانی‌ترین رکود را داریم پشت سر می‌گذاریم و امیدواریم امسال کشور دیگر از رکود بیرون بیاید.

وی تصریح کرد: طولانی‌ترین و عمیق‌ترین رکود اقتصادی را  در سه چهار سال اخیر در کشور داشته‌ایم که راهکار رفع آن همان اقتصاد مقاومتی است. نسخه‌ای که مقام معظم رهبری برای تولید ملی و اقتصاد ملی نوشته‌اند و اگر به این نسخه عمل شود حتما از رکود بیرون می‌آییم.