رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

ظرفیت‌های بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ظرفیت‌های بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود

ظرفیت‌های بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود

امام‌جمعه پلدختر با بیان اینکه تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری است، گفت: همه ظرفیت‌های بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد سوری در  مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) دهستان مورانی پلدختر با تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: بسیجیان در طول دوران دفاع مقدس و پس‌ از آن خالصانه در صحنه‌های مختلف حضور یافته و حماسه‌های بزرگی را خلق کردند و امروز نیز وظایف خطیری را بر عهده‌ دارند.

وی افزود: تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری یکی از وظایف  بسیج است که در این راستا باید از همه ظرفیت‌های بسیج استفاده کرد.

امام‌جمعه پلدختر با اشاره به اینکه هفته بسیج و یادآوری رشادت‌های بسیجیان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی است، عنوان کرد:  بسیج همواره در وسط میدان قرار داشته و باید با همان خلوص نیت به فعالیت‌های خود در عرصه‌های مختلف ادامه دهد.

وی با بیان این‌که ولایتمداری مهم‌ترین شاخصه بسیج است، بیان کرد: بسیج بازوی پرتوان نظام که توانسته در همه عرصه‌ها افتخارات ارزشمندی در کشور کسب کند.

سوری با بیان این‌که دشمنان از ترویج تفکر بسیجی هراس دارند، گفت: انقلاب اسلامی با تفکر و روحیه بسیجی پیشرفت کرد و دلیل این‌که دشمنان اسلام در منطقه خاورمیانه و کشورهای اسلامی به اهداف خود نرسیده‌اند، تفکر بسیجی است که به آن کشورها سرایت کرده است.

نورالدین درمنان فرماندار پلدختر نیز در این جلسه  نقش بسیج، این نیروی مردمی را در جامعه بی‌بدیل دانست و گفت: وجود نیروهای بسیجی مهم‌ترین عامل سرافرازی ملت ایران در تمامی جوامع بین‌المللی است.

وی با بیان این‌که بسیج ظرفیت بالایی در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دارد، افزود: قدرت بسیج متکی بر توانمندی و توانایی‌های مردم است و بسیاری از دستاوردهای انقلاب در سایه تفکر و روحیه بسیجی حاصل‌شده و ادامه این مسیر نیز تنها با پایبندی به همین اصول ممکن است.

سرهنگ محمد شریف نوریان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر نیز، گفت: این پایگاه مقاومت در زمینی به مساحت 378 مترمربع با زیربنای 200 مترمربع به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح دو میلیارد و 200 میلیون ریال بوده که از محل مهندسی سپاه تأمین شده است.