سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

عامل قتل دختر ۱۳ ساله بروجردی اختلافات خانوادگی بود - نمایش محتوای خبر

 

 

عامل قتل دختر ۱۳ ساله بروجردی اختلافات خانوادگی بود

عامل قتل دختر ۱۳ ساله بروجردی اختلافات خانوادگی بود

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: پدر خشمگین بروجردی که اقدام به قتل دختر ۱۳ ساله خودکرده سابقه کیفری داشته و دستگیرشده است.

علی‌رضا دلیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد اظهار داشت: شامگاه یکشنبه پس از وقوع یک اختلاف خانوادگی در منزل یکی از شهروندان پدر خانواده دختر 13 ساله خود را سوار بر موتور به بیرون از خانه منتقل می‌کند.

وی افزود: در میانه راه پدر به‌ قصد تهدید و زهرچشم گرفتن از دختر خود روسری را به دور گردن دختر می‌پیچد و پس‌ از آن با دیدن پیکر بی‌جان وی دختر را در کنار بلوار امام رها کرده و متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: خانواده دختر پس از غیبت طولانی آن‌ها، تلفنی از پدر جایگاه دختر را سؤال می‌کنند که پدر به آن‌ها می‌گوید دخترش را خفه کرده و در کنار بلوار امام رها ساخته پس‌ از آن خانواده دختر در محل حاضر شده و وی را که هنوز نبض داشته است به بیمارستان منتقل می‌کنند و در آنجا به‌رغم تلاش پزشکان دختر 13 ساله جان می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: پدر دختر پس‌ از این جنایت متواری می‌شود و پلیس برای یافتن وی چند مأمور در محله آن‌ها می‌گمارد که روز بعد از حادثه پدر دختر خود را به دادگستری بروجرد معرفی می‌کند و در اعترافات اولیه می‌گوید قصد ترساندن دخترش را داشته و نمی‌خواسته وی را بکشد.

دلیری تصریح کرد: پدر این دختر سابقه کیفری شرارت‌های متعددی در پرونده خود دارد و در حال حاضر در بازداشت آگاهی بروجرد به سر می‌برد.