رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

عبور از مشکلات اقتصادی با تفکر بسیجی امکان‌پذیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

عبور از مشکلات اقتصادی با تفکر بسیجی امکان‌پذیر است

عبور از مشکلات اقتصادی با تفکر بسیجی امکان‌پذیر است

فرمانده سپاه پلدختر گفت: تفکر بسیجی ضامن برطرف شدن مشکلات اقتصادی در کشور است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، محمد شریف نوریان عصر روز یکشنبه در دیدار فرماندار  و جمعی از مسئولان شهرستان پلدختر اظهار داشت: بسیج متعلق به همه مردم بوده و بسیج عشق به ولایت، مظهر اقتدار و نماد سربلندی ملت ایران است.

وی با بیان این که بسیج با تکیه بر نیروی ایمان توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است افزود: این نیروی مردمی با برخورداری از ظرفیت‌ها و توانایی‌های بزرگ توانسته از آزمون‌های سخت سربلند بیرون آمده و مایه عزت و عظمت کشور و ثبات و ابهت نظام اسلامی شود.

فرمانده سپاه پلدختر بیان کرد: بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون  به تاسی از مکتب شهدا بر اساس بصیرت و احساس تکلیف در تبعیت از مقام معظم رهبری در برابر توطئه‌های دشمنان تا آخرین قطره خون آماده مقابله است.

وی با بیان این که تفکر بسیجی ضامن رفع مشکلات کشور است عنوان کرد : امروز بسیجیان با حضور پر شور خود در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده کل قوا در زمینه‌های مختلف دفاعی و عملیاتی در مقابل تهدیدات دشمنان اسلام در میدان حضور داشته و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

نوریان با بیان این که بسیجیان آماده و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند ، گفت: امروز بسیج با استفاده از ظرفیت 20 میلیونی تمام تحرکات منطقه را با اقتدار و سربلندی کنترل می‌کند.

وی با بیان این که امروز جامعه نیازمند تفکر بسیجی است تصریح کرد:فرهنگ بسیجی که فرهنگ غیرت ، ایثار ، گذشت و فداکاری است  توسط امام راحل نهادینه شد و پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با تشکیل بسیج مستضعفین به منصه ظهور رسید .

فرمانده سپاه پلدختر اخلاص، عمل صالح، بصیرت و ساده‌زیستی را از شاخصه‌های یک بسیجی واقعی دانست و خاطر نشان کرد: بسیج متعلق به یک دوران خاص نیست بلکه در همه ادوار و شرایط زمانی و مکانی می‌تواند حضور داشته باشد و هر کسی که در هر جای این دنیا به این انقلاب دلبسته باشد و حافظ ارزش‌های انقلاب باشد، بسیجی است.

نوریان با بیان این که امروز بسیجی بودن یک روحیه است ، اظهار داشت: تمسک به تفکر بسیجی گره حل مشکلات کشور است و مردم بر مبنای همین تفکر دوران دفاع مقدس را اداره و تهدیدات را به فرصت تبدیل کردند.

فرمانده سپاه پلدختر گفت: بعد از فرمان مقام معظم رهبری، بسیج در راستای اقتصاد مقاومتی وارد عمل شد و امروز همه باید تابع فرامین رهبری باشیم و این را بدانیم که ولایت‌مداری همراه با اطاعت‌پذیری است.