جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

عدم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام پلدختر سبب نارضایتی مردم شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

عدم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام پلدختر سبب نارضایتی مردم شده است

عدم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام پلدختر سبب نارضایتی مردم شده است

امام‌جمعه پلدختر گفت:عدم تکمیل مصلی، بازسازی دیواره ساحلی، زیرساخت‌های مسکن مهر و یادمان شهدای گمنام سبب نارضایتی مردم شهرستان پلدختر شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین  محمد سوری عصر روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در شهرستان پلدختر برگزار شد اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم سیره ائمه اطهار (ع) است که بعد از ایمان به خدا آن را در اولویت قرار می‌دادند و کسانی که به فکر اصلاح امور مسلمانان نباشند نمی‌توانند خود را مسلمان بنامند.

وی افزود: تکمیل مصلی، بازسازی دیواره ساحلی، زیرساخت‌های مسکن مهر و یادمان شهدای گمنام از عمده مطالبات مردم شهرستان است که سبب اعتراض آن‌ها شده است.

امام‌جمعه پلدختر عنوان کرد: خدمت‌رسانی به مردم فرصتی است که سبب رفع بلاها و برطرف کردن حوایج مردم برای مسئولان نعمت الهی محسوب می‌شود.

وی بابیان این‌که فرهنگ زیربنای هر شهرستان است بیان کرد: ارکان حکومت ما جدای از هم نیست و برای انجام فعالیت‌ها باید مراکز فرهنگی مستعد باشند.

سوری تصریح کرد: از مسئولان شهرستان انتظار می‌رود که به اهداف و کلیت نظام و نهادهای مقدس معتقد باشند و در راستای اهداف نظام حرکت کنند چراکه در غیر این صورت خدمت محسوب نمی‌شود بلکه خیانت است.