رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

عرضه خارج از شبکه ۸۰۰۰ کیلو پرتقال توسط یک شرکت تعاونی در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

عرضه خارج از شبکه ۸۰۰۰ کیلو پرتقال توسط یک شرکت تعاونی در لرستان

عرضه خارج از شبکه ۸۰۰۰ کیلو پرتقال توسط یک شرکت تعاونی در لرستان

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از جریمه یک شرکت تعاونی به دلیل عرضه خارج از شبکه هشت هزار کیلو پرتقال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ولدی صبح دوشنبه در این رابطه به خبرنگاران گفت: به دنبال بازرسی های به عمل آمده از واحدهای صنفی و غیرصنفی در سطح استان هفت فقره پرونده تخلفاتی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی ادامه داد: یکی از این پرونده های تخلفاتی مربوط به یک شرکت تعاونی بوده که اقدام به عرضه خارج از شبکه هشت هزار کیلوگرم پرتقال تامسون کرده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان افزود: این شرکت به دلیل عرضه خارج از شبکه متخلف شناخته و پرونده تخلفاتی به میزان ۲۴۰ میلیون ریال برای آن تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

ولدی همچنین از جریمه یک شرکت پخش سبوس به دلیل عرضه خارج از شبکه خبر داد و یادآور شد: این واحد نیز اقدام به عرضه خارج از شبکه ۲۵ هزار کیلوگرم سبوس کرده بود که با متخلف شناخته شدن آن پرونده تخلفاتی به میزان ۲۰۰ میلیون ریال برای این واحد تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی همچنین به تشکیل پرونده تخلفاتی برای سه شرکت پخش آرد خبازی به دلیل عرضه خارج از شبکه ۱۵۷ کیسه آرد اشاره کرد و بیان داشت: برای این سه شرکت نیز پرونده تخلفاتی به میزان ۸۱ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: همچنین برای یک محل خدماتی پارکینگ خودرو نیز به دلیل اضافه دریافتی خدمات پارک از سه هزار دستگاه خودرو پرونده تخلفاتی به میزان ۴۲ میلیون ریال تشکیل شد.

ولدی یادآور شد: یک شرکت فروش رایانه و قطعات الکترونیکی و لوازم التحریر نیز به دلیل فروش دو هزار و ۴۰۰ حلقه "سی دی" و ۱۵ دستگاه اسپیکر قاچاق متخلف شناخته شد و پرونده تخلفاتی به میزان ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال برای آن تشکیل و به تعزیرات معرفی شد.