رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

عملکرد رسانه‌ها در موضوع ریزگردها و انعکاس آلودگی هوا مطلوب بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

عملکرد رسانه‌ها در موضوع ریزگردها و انعکاس آلودگی هوا مطلوب بوده است

عملکرد رسانه‌ها در موضوع ریزگردها و انعکاس آلودگی هوا مطلوب بوده است

فرماندار پلدختر گفت: عملکرد رسانه‌های پلدختر در موضوع ریزگردها و انعکاس آلودگی هوا مطلوب بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، قدرت‌الله ترابی‌نژاد در جلسه شورای کشاورزی این شهرستان اظهار داشت: رسانه‌ها در بحث ریزگردها و انعکاس اخبار آن خوب پای کار آمدند و عملکرد آنها در این زمینه مطلوب و موثر بود مدیران باید با ارزیابی دقیق آلودگی هوا و ریزگردها خسارات را تخمین و به فرمانداری پلدختر منعکس کنند.

فرماندار پلدختر با اشاره به خسارات ناشی از پدیده ریزگردها در این شهرستان اظهار داشت: ریزگردها باعث آلودگی هوا و همچنین خارج شدن پست‌های برق شهرستان از مدار شد و فضای بدی را رقم زد.

وی گفت: به دنبال این هستیم که با انعکاس دقیق و کارشناسی خسارات ریزگردها و ارائه آن به استانداری اعتبار خوبی جذب و با ریزگردها مبارزه کنیم.

ترابی‌نژاد اظهار داشت: مدیران باید در تمام بخش‌ها پیگیری و برآورد خسارت حاصل از ریزگردها را به فرمانداری منعکس کنند.

وی افزود: ما نیز تلاش میکنیم که خسارات و مشکلات به وجود آمده را به دنبال وقوع این پدیده به استانداری منعکس کنیم تا بتوانیم با اختصاص اعتبارات لازم به مقابله با پدیده ریزگردها بپردازیم.

این مسئول تصریح کرد: متاسفانه پدیده ریزگردها پست‌های برق را از مدار خارج و وضعیت بدی را در شهرستان پلدختر ایجاد کرد و بارش‌های اخیر برف و باران مقرهای برق را شستشو داده است.

وی همچنین به وصول مکاتبات مردمی به فرمانداری مبنی بر نوسانات ناشی از برق و خسارات به وسایل برقی مردم اشاره کرد و اظهار داشت: برخی چاه‌های برقی آب روستایی نیز دچار خسارت شده و آب‌رسانی به برخی مناطق نیز مختل شد.