رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

عملیاتی کردن مصوبات گردهمایی ائمه‌جمعه در پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیاتی کردن مصوبات گردهمایی ائمه‌جمعه در پلدختر

عملیاتی کردن مصوبات گردهمایی ائمه‌جمعه در پلدختر

امام جمعه پلدختر گفت: امیدواریم مصوبات و بحث‌های که در گردهمایی ائمه‌جمعه در پلدختر صورت گرفت، عملیاتی شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت‌الاسلام علی محمد در جمع مردم پلدختر اظهار کرد: گردهمایی ائمه‌جمعه در شهرستان پلدختر کم‌نظیر و بسیار خوب برگزار شد و با تمهیدات و تدارکات بسیار خوب شاهد برگزاری یکی از بهترین گردهمایی‌های ائمه‌جمعه لرستان در شهرستان پلدختر بودیم.

وی گفت: در بحث کیفیت و کمیت گردهمایی ائمه‌جمعه لرستان در شهرستان پلدختر کم‌نظیر و استثنایی بود که در سطح بسیار خوبی برگزار شد، زیرا در این گردهمایی علاوه بر نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه خرم‌آباد، ائمه‌جمعه لرستان، استاندار و معاون عمرانی وی، مدیر‌کل اطلاعات لرستان و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند که درباره مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.

امام جمعه پلدختر تصریح کرد: در این گردهمایی تنها یکی از ائمه‌جمعه استان به دلیل سفر عتبات و عالیات حضور نداشت، اما 16 امام جمعه دیگر در این گردهمایی حضور داشتند که به برگزاری خوب گردهمایی اهمیتی دو چندان داده بودند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به عملیاتی کردن مصوبات و بحث‌های این گردهمایی در پلدختر گفت: در این گردهمایی دستاوردهای خوبی داشتیم که امیدواریم با حمایت‌های مسئولان به خصوص استاندار لرستان شاهد عملیاتی کردن آنها به ویژه در حوزه فرهنگی باشیم.

لروند با ابراز امیدواری نسبت به بر طرف‌شدن کدورت‌ها در بین آحاد جامعه گفت: این اقدام بسیار با اهمیت و حرکتی شایسته است که امیدواریم زمینه‌ساز رفع کدورت و دشمنی در بین مردم در برخی پرونده‌های جنایی جامعه شود.