جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

عملیات اجرایی بیمارستان جدید دورود از سر گرفته می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات اجرایی بیمارستان جدید دورود از سر گرفته می‌شود

عملیات اجرایی بیمارستان جدید دورود از سر گرفته می‌شود

فرماندار دورود گفت: عملیات اجرایی بیمارستان جدید دورود از سرگرفته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دورود، ماشاءالله نعمتی در جلسه شورای اداری شهرستان دورود اظهار داشت: با پیگیری استاندار لرستان، نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری احداث کمربندی دورود با 21 میلیارد تومان آغازشده و عنوان این پروژه ملی قطعه سوم راه دوخطه دورود داران است.

وی افزود: مطالعات این پروژه در سال 81 انجام و در سال 85 به میزان 1300 متر از آن تملک شده که به دلیل نبود اعتبارات لازم تعطیل شد.

فرماندار دورود عنوان کرد: سال گذشته از محل اعتبارات ماده 180 بودجه مبلغ 5 میلیارد تومان برای تملک اراضی اختصاص یافت که تاکنون 2 میلیارد 600 میلیون تومان آن پرداخت‌شده است.

وی با عنوان اینکه در حال حاضر 8 کیلومتر از این مسیر آزادسازی شده است، بیان کرد: زمان اجرای این پروژه که بیش از 12 کیلومتر طول دارد 3 سال است که در صورت اختصاص اعتبارات لازم پیمانکار اعلام کرده است در زمان کمتری این پروژه به اتمام می‌رسد.

فرماندار دورود در خصوص بیمارستان جدید دورود گفت: عملیات اجرایی بیمارستان جدید دورود از سر گرفته می‌شود.

وی بیان کرد: برای احداث این بیمارستان 4 میلیارد تومان هزینه شده است که با ایراد سازمان مدیریت در خصوص جانمایی آن عملیات اجرائی متوقف‌شده بود.

نعمتی بابیان اینکه به‌منظور رفع مشکلات اجرایی این بیمارستان جلسه‌ای با حضور وزیر راه و شهرسازی و نماینده مردم و فرماندار در این وزارت خانه برگزار شد عنوان کرد: با تقبل احداث را دسترسی این بیمارستان از سوی شهرداری دورود دستور ازسرگیری عملیات این بیمارستان از سوی وزیر راه و شهرسازی صادرشده است.

وی افزود: در آستانه شروع فصل گردشگری دریاچه گهر جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی و مدیران کل میراث فرهنگی و محیط‌زیست در این دریاچه برگزار شد که تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

فرماندار دورود خاطرنشان کرد: به‌منظور ارائه خدمات مناسب به گردشگران مدیریت متمرکز در این دریاچه اعمال می‌گردد و اداره میراث فرهنگی مسئول اجرای مصوبات این جلسه ازجمله ساماندهی پارکینگ و ساماندهی باربران است.

وی گفت: بانک‌های شهرستان دورود باید اقدامات لازم برای پرداخت تسهیلات مزدوجین را انجام دهند و در صورت بروز هرگونه مشکلی موضوع را از طریق فرمانداری و شورای عالی بانک‌های دورود مرتفع نمایند.