جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

عملیات اجرایی کارخانه آهک هیدراته پلدختر آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات اجرایی کارخانه آهک هیدراته پلدختر آغاز شد

عملیات اجرایی کارخانه آهک هیدراته پلدختر آغاز شد

عملیات اجرایی کارخانه تولید آهک صنعتی و بلوک‌های سبک گازی امروز با حضور کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن تجارت در شهرستان پلدختر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، عملیات اجرایی کارخانه‌های تولید آهک صنعتی و هیدراته و تولید بلوک‌های سبک گازی و نانو کربنات کلسیم ظهر امروز با حضور کرباسیان معاون وزیر صنعت معدن تجارت و رئیس هیئت عامل ایمیدور، جعفری مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، استاندار لرستان، رئیس صنعت معدن لرستان و جمعی از مسئولان شهرستان پلدختر آغاز شد.

این کارخانه با ظرفیت تولید 150 هزار تن در لرستان و بااعتباری بالغ‌بر هزار و 200 میلیارد ریال در شهرستان پلدختر اجرایی می‌شود و با راه‌اندازی آن زمینه اشتغال 150 نفر به‌صورت مستقیم فراهم می‌شود.

محصول کارخانه‌های تولید آهک صنعتی و هیدراته و تولید بلوک‌های سبک گازی و نانو کربنات کلسیم، آهک صنعتی، آهک هیدراته، بلوک‌های گازی AAC و نانو کربنات کلسیم است.

طرح توسعه برای تولید بلوک‌های سبک گازی AAC و نانو کربنات کلسیم ازجمله طرح‌های توسعه‌ای سازمان ایمیدرو و بخش خصوصی در شهرستان پلدختر است.

دلیل انتخاب شهرستان پلدختر برای راه‌اندازی این کارخانه، کوهستانی بودن منطقه و عاری از پوشش گیاهی، نزدیک‌تر به محل مصرف استان خوزستان و صادرات به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، کیفیت سنگ‌آهک بالاتر از سایر نقاط پیشنهادی، دسترسی به آب رودخانه، افزایش اشتغال‌زایی در منطقه و دوری از مناطق مسکونی بوده است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با در نظر گرفتن شرایط مساعد این منطقه ( خاک مرغوب... SIMINO ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۴:۳۹

SIMINO
با در نظر گرفتن شرایط مساعد این منطقه ( خاک مرغوب زمین های همجوار " گداباد" ) که سبب تخریب زمین های کشاورزی میشود امیدواریم جهت پیشبرد این هدف مطلقا از نیروهای بومی تحصیلکرده استفاده شود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۴:۳۹