رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای شهرستان پلدختر آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای شهرستان پلدختر آغاز شد

عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای شهرستان پلدختر آغاز شد

عملیات اجرایی گاز رسانی به ۳۲ روستای بخش معمولان در شهرستان پلدختر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، عملیات اجرای گاز رسانی به 32 روستای بخش معمولان و افتتاح گازرسانی به 9 روستای این بخش عصر امروز با حضور فرماندار پلدختر، امام جمعه و بخشدار معمولان در روستای برگلان سوخته معمولان آغاز شد.

غلامرضا محمودی بخشدار معمولان در این مراسم با تبریک آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: اجرای این پروژه یکی از آرزوهای دیرینه مردم این منطقه است.

وی افزود: یکی از اهداف انقلاب این بود که مردم را در روستاها ماندگار کند تا آباد شوند و در آنجا بمانند و این محقق نمی‌شود مگر با ایجاد زیرساخت‌ها در روستاها که یکی از این اهداف زیرساخت‌ها نعمت گاز است.

بخشدار معمولان گفت: نداشتن نعمت گاز در این منطقه به عنوان نقص دیده می‌شد که به برکات نظام جمهوری اسلامی و تلاش‌های بی‌وقفه مسئولان با اجزای این طرح برطرف شد و آرزوی مردم منطقه برای آمدن گاز محقق شد.

محمودی بیان کرد: عملیات گاز رسانی به بیش از 200 روستای استان امروز شروع شده که این یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی عنوان کرد: یکی از کارهای که می توانستیم در اثر آن مهاجرت به روستاها را معکوس کنیم تحقق بخشید چون وقتی زیرساختها آماده شود مردم به روستاها برمی‌گردند.

محمودی تصریح کرد: با اجرای این طرح 1520 خانوار به تعداد 5940 نفر از نعمت گاز برخوردار می‌شوند مدت اجرای این طرح 2 سال است و 10 میلیارد تومان برای آن هزینه می‌شود.

بخشدار معمولان اظهار داشت: با اجرای این طرح روستاهای افرینه دمرود امیر، زیودار، بن لار، سرنجه زیودار، برگلان سوخته، سرمدر، زورانتل، کلک زورانتل، لیت بر زیوردار فدمرود امیر سفلی، دمرود امیر وسطی، طاق عباسعلی بخش معمولان گازرسانی  می‌شود.