رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

عملیات بهسازی حاشیه دریاچه کیو ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات بهسازی حاشیه دریاچه کیو ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

عملیات بهسازی حاشیه دریاچه کیو ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

شهردار خرم آباد از پیشرفت ۹۵ درصدی عملیات بهسازی حاشیه دریاچه کیو این شهر خبر داد.

یحیی عیدی بیرانوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر پروژه بهسازی حاشیه دریاچه کیو خرم آباد دارای پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی است.

وی همچنین به سایر پروژه های در دست اقدام شهرداری خرم آباد اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از این پروژه ها احداث پارک مسافر پذیر "تپه کهریز" است.

شهردار خرم آباد با اشاره به اینکه عملیات اجرایی احداث این پارک آغاز شده است تصریح کرد: هم اکنون این پروژه دارای پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصدی است.

عیدی بیرانوند همچنین به احداث مسیر ساحلی آبشار دره گرم خرم آباد اشاره کرد و گفت: هم اکنون این پروژه نیز دارای ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی به ادامه احداث پارک زیبا کنار شهر خرم آباد اشاره کرد و گفت: یکی از پروژه های عمران شهری خرم آباد ادامه این پارک بوده که هم اکنون این اقدام از محل پل موقت جهادگران تا پل در حال احداث جهادگران اجرایی شده است.

شهردار خرم آباد یادآور شد: این پروژه نیز دارای پیشرفت فیزکی ۳۵ درصدی است.

عیدی بیرانوند از بهسازی اطراف "گرداب دارایی" این شهر خبر داد و بیان داشت: این پروژه نیز در دست اقدام بوده و هم اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی همچنین به احداث باغ پرندگان در شهر خرم آباد اشاره کرد و گفت: این باغ نیز در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی است.