سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

عملیات گازرسانی به روستاهای دورافتاده بروجرد تسریع شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات گازرسانی به روستاهای دورافتاده بروجرد تسریع شود

عملیات گازرسانی به روستاهای دورافتاده بروجرد تسریع شود

امام‌جمعه بروجرد گفت: روند عملیات گازرسانی به روستاهای دورافتاده شهرستان بروجرد تسریع شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی در آئین افتتاح طرح گازرسانی به روستای دارتوت این شهرستان با اشاره به خدمت‌رسانی دولت کریمه جمهوری اسلامی به روستائیان اظهار داشت: فلسفه قدرت و حکومت در اسلام خدمت به خدا و خلق خداست چراکه اسلام حکومت را برای خدمت‌رسانی به بندگان خدا می‌خواهد و اگر غیرازاین باشد این حکومت و قدرت ارزشی ندارد.

وی بابیان اینکه حکومت و قدرتی ارزش دارد که در سایه آن بتوان به دین و بندگان خدا خدمتی ارائه داد، افزود: 37 سال از عمر مبارک انقلاب اسلامی ملت ایران می‌گذرد و در طول این سال‌ها علی‌رغم همه مانع‌تراشی‌هایی که دشمنان اسلام و قرآن بر سر راه این نظام قرارداده‌اند جمهوری اسلامی توانسته است در بخش‌های مختلف به مردم لایق و شایسته این کشور خدمت کند.

امام‌جمعه بروجرد با اشاره به توسعه زیرساخت‌های روستایی عنوان کرد: روستای دارتوت شهرستان بروجرد یکی از روستاهای دورافتاده این شهرستان است که بافاصله زیاد از مرکز شهرستان همه نوع خدمت توسط نظام به روستائیان شده است که امروز نیز شاه بهره‌برداری از طرح گازرسانی به این روستا هستیم.

وی بابیان اینکه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی حتی شهرها نیز از خدمات این‌چنینی محروم بودند، خاطرنشان کرد: امروز دورافتاده‌ترین روستاهای کشور نیز از خدمات دولت کریمه جمهوری اسلامی ایران بهره‌مند هستند.

ترابی خواستار رسیدگی مسئولان استانی به مشکلات روستاهای این محدوده شد و گفت: به‌رغم تلاش‌های انجام‌شده در دو سال گذشته، شهرستان بروجرد درزمینهٔ گازرسانی به روستاهای خود نسبت به دیگر شهرهای استان لرستان عقب‌تر است اما اتمام عملیات گازرسانی به روستاهای دورافتاده همت مسئولان استانی را می‌طلبد.