جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی استخدام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی استخدام می‌شوند

فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی استخدام می‌شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: سند دیگری به تصویب رسیده که بر اساس آن در سال‌های آینده استخدام فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی در دستور کار قرار می‌گیرد و در سال آینده استخدام‌های جدیدی در تمام کشور خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد علی جوادی در حاشیه جلسه تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 10 هزار ناظر در سراسر کشور استخدام شده که اکنون مشغول به خدمت هستند.

وی با اشاره به تدوین سندی در راستای جذب مدیران کارآمد جوان در وزارت جهاد کشاورزی برای سال‌های آینده، افزود: بر اساس سند «تربیت مدیران آینده بخش کشاورزی» و یا «جانشین‌پروری»، آن دسته از نیروهای جوانی که ظرفیت مدیریتی داشته باشند، مورد آموزش قرار می‌گیرند تا مدیریت آینده از رأس وزارت تا سازمانها به آنها واگذار شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: استفاده از ظرفیت جوانان در بخش‌های مدیریتی، ضمن اینکه خون تازه‌ای را به رگ‌های وزارتخانه و سیستم‌های اداری سازمانها تزریق می‌کند، در افزایش بهره‌وری کشاورزان نیز می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

وی خاطرنشان کرد: امید است که با اجرای این سیاست مدیران جوان نیز در لرستان مورد توجه قرار بگیرد تا شاهد افزایش فعالیت مراکز کشاورزی در استان باشیم.

جوادی بیان کرد: سند دیگری به تصویب رسیده که بر اساس آن در سال‌های آینده استخدام فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی در دستور کار قرار می‌گیرد و در سال آینده  استخدام‌های جدیدی در تمام کشور خواهیم داشت.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام بنده لیسانس کشاورزی دارم،کارت پایان خدمت... بهنام پیدایش ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۶:۰۴

بهنام پیدایش
با سلام بنده لیسانس کشاورزی دارم،کارت پایان خدمت هم دارم،تابستان 94 وتابستان 95 هم به عنوان ناظر خرید گندم در مرکز دارتوت ومرکز اشترینان بروجرد بودم کارت نظام مهندسی کشاورزی هم دارم اما هیچ خبری از استخدام ویا مسائلی از این دست وجود ندارد فقط هر از چند گاهی پیامک هایی تحت عنوان بیمه تکمیلی برای اعضا ویا قرعه کشی برای هیئت مدیره و.. آیا کسانیکه مثل بنده که در رشته کشاورزی درس خواندیم گناه کردیم خوب از اول این رشته را حذف می کردید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۶:۰۴