سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

فاز اول مدرسه علمیه رضویه خرم‌آباد افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فاز اول مدرسه علمیه رضویه خرم‌آباد افتتاح شد

فاز اول مدرسه علمیه رضویه خرم‌آباد افتتاح شد

فاز اول مدرسه علمیه رضویه خرم‌آباد با حضور رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،  ظهر امروز با حضور رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، معاون امور شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، نماینده ولی‌فقیه در لرستان، استاندار لرستان، ائمه جمعه، مدیران استانی و جمعی از روحانیون فاز اول مدرسه علمیه رضویه خرم‌آباد افتتاح شد.

محمد چگنی، مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان در این مراسم اظهار داشت: این پروژه در سه فاز طراحی‌شده که فاز اول آن امروز به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این پروژه در زمینی به مساحت 10 هزار متر معادل یک هکتار ساخته‌شده که متراژ زیربنای فاز اول پروژه سه هزار و 500 متر بوده در پنج طبقه بنا شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان عنوان کرد: فاز اول این پروژه شامل 103 اتاق، 97 حجره،  است که حصار محوطه آن 440 متر طول دارد و فونداسیون آن دو هزار و 81 مترمربع است.

وی بیان کرد: در اجرای این پروژه 12 هزار و 896 مترمکعب خاک‌برداری انجام‌شده و در حال حاضر بخش تأسیسات فاز اول پروژه باقی‌مانده که به‌زودی انجام می‌شود.

چگنی با بیان اینکه بنای این پروژه در سال 91 گذاشته شد و فاز اول آن در شهریورماه 94 به بهره‌برداری رسید، تصریح کرد: برای ساخت این مدرسه چهار میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.