رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

فاز نخست مجموعه آبشار طلایی خرم‌آباد سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد‌/هزینه ‌۱۴ میلیارد تومانی‌ جمع‌آوری زباله‌های ‌خرم‌آباد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

فاز نخست مجموعه آبشار طلایی خرم‌آباد سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد‌/هزینه ‌۱۴ میلیارد تومانی‌ جمع‌آوری زباله‌های ‌خرم‌آباد‌

فاز نخست مجموعه آبشار طلایی خرم‌آباد سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد‌/هزینه ‌۱۴ میلیارد تومانی‌ جمع‌آوری زباله‌های ‌خرم‌آباد‌

شهردار خرم‌آباد گفت: فاز نخست مجموعه آبشار طلایی شهر خرم‌آباد در قالب ۱۰ هکتار سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، یحیی عیدی بیرانوند امشب در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه‌های عمران شهری شهرداری خرم‌آباد اظهار داشت: اجرای مجموعه 44 هکتاری پارک آبشار طلایی یکی از پروژه‌ های در دست اجرای شهرداری خرم‌آباد است.

وی افزود: پارک آبشار طلایی که مساحت آن سه برابر پارک «کیو» در شهر خرم‌آباد است از پل دره گرم آغاز و تا انتهای کوه و آبشار طلایی ادامه پیدا می‌کند.

شهردار خرم‌آباد با اشاره به اینکه هم‌اکنون 10 هکتار از پارک 44 هکتاری آبشار طلایی در دست اجرا‌ست، عنوان کرد: فاز نخست این مجموعه در سال 95 و فاز دوم آن تا پایان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد که با افتتاح آن این مجموعه به قطب گردشگری تبدیل می‌شود.

وی هدف از بازدید خبرنگاران از پروژه‌های در دست ساخت شهرداری خرم‌آباد را معرفی پروژه‌های در حال اجرا،  ایجاد امید و تشویق مردم برای مشارکت در پرداخت عوارض دانست و بیان کرد: مردم با پرداخت عوارض خود می‌توانند زمینه بهره‌برداری از پروژه‌ها را در سطح شهر خرم‌آباد فراهم کنند.

عیدی بیرانوند تصریح کرد: سالانه 14 میلیارد تومان صرف جمع‌آوری زباله‌های سطح شهر خرم‌آباد می‌شود که با توجه به کمبود منابع شهرداری باید در این راستا نیز سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در خرم‌آباد فراهم شود.

حشمت‌الله شاهرخی مدیر عمران شهرداری خرم‌آباد نیز در این بازدید اظهارداشت: امسال 10 هکتار از مجموعه 44 هکتاری آبشار طلایی به بهره‌برداری می‌رسد و در صورت تأمین اعتبار  تمام این مجموعه تا پایان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه حدود یک کیلومتر پیاده‌رو‌سازی در مجموعه پارک آبشار طلایی انجام شده است افزود: ساخت کتابخانه، نمازخانه، هفت برکه در این مجموعه پیش‌بینی شده و فضای سبز  آن نیز به وسیله این هفت برکه آبیاری می‌شود.