رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی بروجرد: گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل در شعب اخذ رای بروجرد وجود ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده انتظامی بروجرد: گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل در شعب اخذ رای بروجرد وجود ندارد

فرمانده انتظامی بروجرد: گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل در شعب اخذ رای بروجرد وجود ندارد

علیرضا دلیری ظهر امروز با حضور در یکی از شعب اخذ رأی بروجرد در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: شهرستان بروجرد در هنگام پیش از آغاز تبلیغات و هم زمان با اتمام تبلیغات و هم‌اکنون در آستانه انتخابات در آرامش کامل به سر می‌برد و هیچ‌گونه مشکلی در شعب اخذ رأی این شهرستان مبنی بر وقوع بی‌انظباطی گزارش نشده است.

وی با اشاره به لزوم تمدید زمان اخذ رأی در شعب این شهرستان بیان کرد: این امر منوط به میزان شرکت شهروندان در انتخابات است که هر چه تقاضا برای شرکت در انتخابات به ساعات پایانی روز موکول شود ساعت شرکت در انتخابات تمدید می‌شود.

فرمانده انتظامی بروجرد افزود: از شهروندان بروجردی می‌خواهیم شرکت در انتخابات را به ساعات پایان روز موکول نکرده و در ساعات تعیین‌شده برای اخذ آراء خود در نزدیک‌ترین شعب اخذ رأی حضور یابند.

وی تصریح کرد: صندوق‌های اخذ آراء تحت حفاظت کامل است و مرحله شمارش آراء با حضور نیروهای نظامی و امنیتی پس از پایان اخذ رأی به‌دقت انجام می‌شود و در فضای اشراف کامل امنیتی نتایج به سمع و نظر شهروندان می‌رسد.

دلیری با اشاره به برگزاری نشست مشترک با کاندیداهای انتخابات پیش از برگزاری انتخابات گفت: در این نشست که با حضور فرماندار و اعضای شورای تأمین برگزار شد با تمامی کاندیداها اتمام‌حجت شده که در صورت اعلام نتایج نهایی همگی آن‌ها و طرفدارانشان موظف به تمکین قانون هستند.

وی عنوان کرد: همگان باید به رأی مردم احترام گذاشته و فرهنگ تبریک به برگزیدگان مردم را در فضای پس از اعلام نتایج متداول سازند.