رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد

سرهنگ عبدالوند به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان پلدختر معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان پلدختر ظهر امروز با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب، امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و نیروهای انتظامی پلدختر معرفی شد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد سوری امام‌جمعه شهرستان پلدختر در این مراسم، اظهار داشت: رسول اکرم(ص) می‌فرماید که اگر کسی بخواهد به‌ عنوان مرجع و پناه مردم باشد، قبل از هر چیز باید نفس خود را تربیت کند؛ کسی که بر نفس خود غلبه کند می‌تواند مرجع و پناهی برای دیگران باشد.

وی با بیان این‌که امنیت زیربنای رشد هر کاری است، افزود: سلامت و امنیت دو نعمت هستند که قدر و ارزش آن‌ها مجهول است، همین اندازه بس که این دو مقوله زیربنای کارهای اقتصادی است.

امام‌جمعه پلدختر عنوان کرد: امنیت یعنی آرامش بنابراین ما در سایه امنیت می‌توان به‌ موقع کارهای روزانه را انجام دهیم و در کنار خانواده باشیم.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی که بخواهد در هر بخش ایفای نقش کند باید با مسئولان شهرستان تعامل داشته باشد، بیان کرد: مسئولان شهرستان  فرمانده را به‌ عنوان نماد ناجا تلقی می‌کنند بنابراین اگر زیرمجموعه آن خوب و به‌ درستی کار نکند، مسئولان فرمانده نیروی انتظامی را می‌شناسند.

سوری از فرمانده انتظامی سابق پلدختر به‌ عنوان یک فرمانه کارآمد یادکرد و گفت: وی ضمن ایجاد اقتدار و برقراری امنیت به سهم خودش تعامل خوبی با مسئولان شهرستان داشته و در نماز جمعه حضور مستمر داشتند و برای فرمانده انتظامی جدید شهرستان نیز آرزوی توفیق و موفقیت داریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیش از این سرهنگ رضا داووی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پلدختر را به عهده داشت .