جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

فرهنگ ایثار و شهادت سبب پیروزی انقلاب‌ها در منطقه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فرهنگ ایثار و شهادت سبب پیروزی انقلاب‌ها در منطقه می‌شود

فرهنگ ایثار و شهادت سبب پیروزی انقلاب‌ها در منطقه می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین عوامل پیروزی انقلاب است و این فرهنگ امروز سبب پیروزی انقلاب‌های اسلامی در منطقه شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین در دومین یادواره شهدای اصناف خرم‌آباد که در سالن سینما استقلال خرم‌آباد برگزار شد با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت نقش مؤثری در شکل‌گیری انقلاب اسلامی داشته است، اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین عوامل پیروزی انقلاب است و این فرهنگ امروز سبب پیروزی انقلاب‌های اسلامی در منطقه شده است.

وی افزود: شهادت رزمندگان در عرصه‌های مختلف کارساز است؛ اگر امروز یک روحانی به شهادت می‌رسد باید دید انعکاس آن در دنیا چگونه است، این فرهنگ برگرفته از خون سیدالشهدا(ع) است و هنوز هم انقلاب آفرین است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه شهیدان به امام حسین(ع) تأسی می‌کنند، عنوان کرد: نام شهید رمز ایثارگری است بنابراین باید خاطرات و مجاهدت‌های رزمندگان به نسل‌های آینده منتقل شود تا نام شهدا باقی بماند.

وی بیان کرد: صحنه‌های امروز انقلاب هم نیاز به ایثار دارد؛ زمانی می‌توانیم از خون شهدا دفاع کنیم که بتوانیم میراث آن‌ها را حفظ کنیم.

مهدوی امین تصریح کرد: ولایت محور اصلی ما است، امام خمینی(ره) فرمود پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: بعضی از حضورها و اعلام حضورها در انتخابات شک‌برانگیز است چرا در صحنه‌های دیگر این‌قدر حضور نداریم بنابراین باید به شهدا تأسی کنیم؛ امروز صحنه‌های مهمی در انقلاب رقم می‌خورد که بازهم نیاز به ایثار و فداکاری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان بابیان اینکه هم کسانی که در هیئت‌های اجرایی هستند و هم مردم باید در انتخاب افراد اصلح، حافظ اصول و آرمان‌های امام خمینی(ره) و انقلاب دقت داشته باشند، گفت: فتنه‌ها همیشه وجود دارد و بصیرت لازمه انقلاب است بنابر این باید حق‌الناس در تایید کاندیدا رعایت شود.