جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار جوانان باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار جوانان باشد

فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار جوانان باشد

استاندار لرستان گفت: جوانان ما باید فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند در جشنواره فعالیت‌های فرهنگی خودجوش جوانان لرستانی در خرم‌آباد بیان کرد: امیدواریم جوانان عزیز که توسعه و آینده استان لرستان در گرو عملکرد آنها است در اتاق فکر رشد و توسعه استان حضور یابند و نظرات مفید خود را ارائه دهند.

وی گفت: چالش‌هایی که امروز با آنها مواجه هستیم، برای برداشتن آنها نیاز به فکر و اندیشه‌ای نو است تا شاید با اقدامی که امروز انجام می‌دهیم، 10 سال دیگر این چالش‌ها وجود نداشته باشند، لذا به مجمع مشورتی جوانان دفتر ولایت‌فقیه در لرستان پیشنهاد می‌کنم از ظرفیت بالای خود در برداشتن چالش‌ها به ما کمک کنند.

بازوند تصریح کرد: برای برداشتن کامل مشکلات باید فرهنگ کار را افزایش دهیم و بتوانیم از جوانان در نهادینه کردن خودباوری در آنها تلاش کنیم، چنانچه دیده‌ایم در هشت سال دفاع مقدس و در مذاکرات هسته‌ای در حال حاضر خودباوری کمک بسیار زیادی به ما کرده است و ما باید این فرهنگ را در استان لرستان نیز نهادینه کنیم و برای حل مشکلات‌مان از ظرفیت‌های خودمان استفاده کنیم.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار، شهامت و جوان‌مردی از گذشته در این استان وجود داشته است که ما باید آن را جایگزین حرف‌های بیهوده کنیم و جوانان ما باید فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه کار خود قرار دهند و آن را به نسل‌های بعدی منتقل کنند.