رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

فصل بهار از نشانه‌های قیامت است - نمایش محتوای خبر

 

 

فصل بهار از نشانه‌های قیامت است

فصل بهار از نشانه‌های قیامت است

امام جمعه کوهدشت گفت: فصل بهار نماد اعتدال طبیعت و طراوت و یکی از نشانه‌های قیامت است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهدشت، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی عصر روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری کوهدشت اظهار داشت: فصل بهار نماد اعتدال طبیعت و طراوت و یکی از نشانه‌های قیامت بهار است.

وی عنوان داشت: لباس نو پوشیدن، غسل کردن، صله‌رحم، دید و بازدیدها و دور ریختن کدورت‌ها از رسومات نوروز باستانی در فصل بهار است، عید نوروز عید اسلامی نیست، ولی اسلام با آن مخالفتی ندارد، چون تمام آئین‌ها و رسوم آن مورد تائید اسلام است.

امام جمعه کوهدشت با بیان اینکه نظام ما جمهوری اسلامی که بر محور دین اسلام است، لذا مدیران باید طوری باشند که با خصلت‌های این دین منافاتی نداشته باشند، افزود: مدیران در نظام اسلامی باید باتقوا باشند تا محبت خدا شامل حال آنها شود و حلم و بردباری داشته باشند زیرا این از خصلت‌های انسان است.

وی افزود: کسی که مدیر است، باید برای زیردستان خود به عنوان پدر باشد، از این‌رو مدیر در جمهوری اسلامی باید هم تشویق و هم تنبیه کند.

طهماسبی بهار را از نشانه‌های قیامت دانست و گفت: باید بررسی کنیم در سالی که گذشت چه کار مثبتی انجام داده‌ایم.

وی خطاب به مدیران عنوان داشت: اگر مدیر شده‌اید، باید بتوانیم با مردم ارتباط خوبی برقرار کنید و مدیر در نظام اسلامی باید کتاب اخلاق مدیران را بخواند تا بداند چگونه برخورد کند.

طهماسبی تصریح کرد: مدیران باید در تکریم ارباب رجوع پیش‌قدم بوده و کارهای مردم را انجام دهند.