رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

فعالیت تبلیغاتی کارکنان دولت در ادارات دورود در ساعات اداری ممنوع است - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت تبلیغاتی کارکنان دولت در ادارات دورود در ساعات اداری ممنوع است

فعالیت تبلیغاتی کارکنان دولت در ادارات دورود در ساعات اداری ممنوع است

فرماندار شهرستان دورود گفت: فعالیت تبلیغاتی کارکنان دولت در ادارات دورود در ساعات اداری ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، ماشاءالله نعمتی سه‌شنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان دورود با اشاره به سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه‌فجر اظهار داشت: دهه‌فجر تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملت ایران است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران نه تنها سرنوشت کشور ما را تغییر داد و اسلام را بر حکومت نشاند بلکه بر کشورهای منطقه و قواعد بین‌الملل تأثیر گذاشت.

فرماندار شهرستان دورود اضافه کرد: ایام دهه‌فجر فرصت فرخنده و مغتنمی است تا علاوه بر شکرگذاری این رویداد مهم به تبیین دستاوردهای ناب انقلاب و نظام بپردازیم و بدانیم و آگاه باشیم که این دستاوردها در همه حال مرهون اسلام، حضرت امام و مقام معظم رهبری و شهدای گران‌قدری هستیم که درخت تنومند انقلاب را با خون خود سیراب کرده‌اند.

وی افزود: امروز به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی با وجود همه دسیسه‌هایی که در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، از سوی دشمنان قسم‌خورده انقلاب صورت می‌گیرد، انقلاب اسلامی ایران در سراسر دنیا شناخته‌شده و ایران به‌عنوان یکی از قدرت‌های دنیا مطرح است.

نعمتی در ادامه با اشاره اقدامات رژیم سعودی در منطقه خاطرنشان کرد: شیعیان توسط رژیم سعودی قتل‌عام می‌شوند و یکی از رویدادهای تلخی که طی روزهای گذشته صورت گرفت شهادت روحانی برجسته و عالم یعنی شیخ نمر بود که در پی آن جامعه جهانی انزجار خود را از این حرکت افراطی و تکفیری آل‌سعود اعلام کردند.

وی تأکید کرد: با این اقدام رژیم آل‌سعود خیلی از کشورهای جامعه جهانی به آنچه در منطقه خاورمیانه در حال شکل گرفتن است، پی برده و متوجه شدند که گروه‌های تکفیری و معاند توسط رژیم سعودی در حال پرورش هستند.

فرماندار شهرستان دورود تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران در جهت نیل به اهداف و آرمان‌های خود با وجود همه رفتارهای تند و غیراخلاقی در منطقه در عرصه سیاست خارجی در بعد هسته‌ای به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد.

وی با بیان اینکه در بعد سیاست داخلی ما به استقبال دو انتخابات بزرگ در هفت اسفندماه می‌رویم، به تشریح برخی خصوصیت‌های مجریان و مسئولان برگزاری انتخابات از دیدگاه حضرت امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: انتخابات در انحصار هیچ‌کسی نیست و مال خود مردم است که باید سرنوشت خود را مشخص کنند.

این مسئول شاخص دیگر را از دیدگاه حضرت امام این‌گونه بیان کرد: خصوصیت دوم این است که ارزش رای همه افراد یکسان است و همه یک رای دارند.

وی عمل به قانون را دیگر موردی بیان کرد که باید مدنظر مسئولان باشد و گفت: همه مجریان و متصدیان انتخابات باید عمل به قانون را مدنظر داشته باشند، یعنی مردم احساس کنند آن‌طور که قانون گفته و اسلام خواسته است مسئولان عمل می‌کنند.

فرماندار شهرستان دورود ضمن تأکید بر اینکه کارکنان دستگاه‌های دولتی اجازه تبلیغ برای کاندیدای خاصی را در ساعات اداری ندارند، تأکید کرد: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی در اجرای این قانون توجه جدی را داشته باشند و اگر این رویه در ادارات سطح شهرستان صورت گیرد، برخورد قانونی لازم را انجام می‌دهیم، چراکه نباید اجازه داد فضای اداری به فضای تبلیغاتی تبدیل شود.