جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

فعال شدن یازده ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

فعال شدن یازده ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی در لرستان

فعال شدن یازده ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی در لرستان

یازده ستاد اجرایی خدمات سفر در لرستان فعال شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز لرستان، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: یازده ستاد اجرایی خدمات سفر در قالب 200 آموزشگاه و 2 هزار کلاس برای اسکان میهمانان نوروزی 96 پیش بینی شده است.

 خدانظر دریکوند افزود: از مجموع 2 هزار کلاس تجهیز شده برای اسکان میهمانان نوروزی، 300 اتاق درجه یک و یک هزار و 400 اتاق هم درجه 2 است.

وی در ادامه با اشاره به وجود  300 تخت در مراکز آموزشی رفاهی معلم گفت: در نوروز پارسال بیش از 110 هزار مسافر در ستادهای اجرایی خدمات سفر پذیرش شدند و اسکان یافتند که ضریب ماندگاری این میهمانان در حدود سه روز بود.

دریکوند با تاکید بر ضرورت تمهید مقدمات و ایجاد هماهنگی برای ارائه خدمات بهتر به میهمانان و مسافران، میهمان نوازی را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ غنی مردم لرستان دانست و افزود: نگاه آموزش و پرورش به مقوله اسکان، نگاهی فرهنگی و رفاهی است.

سرپرست اداره کل آموزش وپرورش لرستان به توفیقات ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش در دو سال گذشته اشاره کرد و افزود: در حوزه اطلاع رسانی و تکریم مسافران، رتبه اول کشور به لرستان اختصاص یافت و در مجموع لرستان رتبه نخست را در غرب کشور ورتبه دهم کشور را از آن خود کرد.