جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

قالب جدید کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

قالب جدید کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه اجرا می‌شود

قالب جدید کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه اجرا می‌شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: قالب جدید کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی در جمع خبرنگاران افزود: کرسی‌های آزاد اندیشی در فرمت جدیدی که توسط نهاد رهبری در دانشگاه ها طراحی شده است، با حضور تعداد محدودی از دانشجویان که در موضوع اعلام شده نظرات متفاوت دارند در جوی به دور از احساسات و به صوری کاملا عالمانه برگزار می شوند.

وی افزود: اگر چه قالب قدیمی برگزاری کرسی های آزاداندیشی آمیخته با شور و احساس است و این دارای آسیب هایی است اما سعی خواهیم کرد با تاکید بر مراعات اخلاق این شیوه از کرسی ها را نیز برگزار کنیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان اضافه کرد: همچنین برای تقویت تعامل بین طلاب حوزههای علمیه و دانشجویان کرسی‌های آزاداندیشی و نشستهای سیاسی و مذهبی مشترک در سطح اساتید حوزه و دانشگاه را پیگیری خواهیم کرد.

حسینی تصریح کرد: بنا بر نتایج آسیب شناسی انجام شده در اجرای برنامههای فرهنگی، سیاسی و مذهبی همواره کیفیت فدای کمیت شده است.

وی اظهار کرد: در واقع به میزان هزینه ای که از نظر وقت و بودجه صرف شده است، به اهداف تعیین شده دست نیافته ایم و با این حال سعی داریم که در سال تحصیلی جدید با مدیریت، کیفیت برنامه ها را با در برگیری سلایق مختلف ارتقا ببخشیم.