رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

قدرت روز افزون ایران غرب را پای میز مذاکره کشاند - نمایش محتوای خبر

 

 

قدرت روز افزون ایران غرب را پای میز مذاکره کشاند

قدرت روز افزون ایران غرب را پای میز مذاکره کشاند

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: قدرت روزافزون ایران جبهه غربی را وادار به مذاکره کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دلفان، سردار مرتضی کشکولی در دومین یادواره 265 شهید شهرستان دلفان اظهار داشت: دشمن در طول سالیان دراز هر زمان به‌گونه‌ای درصدد مبارزه با انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: آن‌ها از اوایل انقلاب به دنبال براندازی حکومت اسلامی ایران بودند و برای همین جنگ هشت‌ساله را به ما تحمیل کردند اما ما توانستیم با استعانت از خداوند متعال بر این نقشه شوم فائق آییم؛ اما آن‌ها پس از مدتی اظهار کردند که ما باید جمهور اسلامی را مدیریت کنیم ولی پس از مدتی به‌اشتباه خود پی بردند و این بار راه تعامل را پیش گرفتند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به قدرتی فرا منطقه‌ای تبدیل‌شده است که این امر را مرهون فضل خداوند، همت جوانان و جان‌فشانی شهیدان است.

وی عنوان کرد: امروز دشمنان اسلام و ایران اسلامی از روی ناچاری و به دلیل توانمندی و قدرت ایران، وارد مذاکره با ایران شده‌اند چرا‌که در تمامی دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی تمامی توطئه‌های خود را علیه ایران امتحان کرده‌اند.

کشکولی گفت: دشمنان برای مقابله با ایران اسلامی در سه جبهه واردشده‌اند و به دنبال این هستند تا با تعامل، کشور ما را مدیریت کنند.

وی بیان کرد: دشمنان اسلام در کشورهای سوریه، عراق و یمن درصدد تضعیف کشورهای حامی مقاومت هستند اما به یاری خداوند آنان موفق نخواهند شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) تصریح کرد: بزرگداشت و گرامیداشت یاد شهدا و خدمت به خانواده‌های آنان ازجمله وظایف مردم و مسئولان نظام است.

سرهنگ محمدی فر فرمانده سپاه شهرستان دلفان نیز در این یادواره اظهار داشت: دومین یادواره 263 شهید شهرستان و 3 شهید گمنام میهمان این خطه دلاور خیز تحت عنوان روز حماسه و ایثار که هرساله در 24 اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز عملیات غرورآفرین حاج عمران، نبردی که غیور مردان لرستانی و این مرزبوم را در خاطره جاودانه کرده است برگزارشده است.

وی افزود: شهرستان دلفان در ماه‌های اردیبهشت هشت سال دفاع مقدس 52 شهید والامقام ازجمله 19 شهید عملیات حاج عمران و 17 شهید عملیات فکه را تقدیم انقلاب شکوهمند اسلامی کرده است.

حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد امام‌جمعه دلفان نیز در این یادواره با اشاره به نقش جوانان و رزمندگان دلفانی در هشت سال دفاع مقدس گفت: رزمندگان دلفانی در عملیات مختلفی ازجمله حاج عمران و شاخ شمیران در قالب گردان‌های مختلف دلدادگی خود را باآن‌همه حماسه و ایثار به انقلاب و اسلام نشان دادند.