جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

قدرت نیروهای مسلح سبب ترس استکبار جهانی شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

قدرت نیروهای مسلح سبب ترس استکبار جهانی شده است

قدرت نیروهای مسلح سبب ترس استکبار جهانی شده است

فرمانده گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه گفت: قدرت بازدارندگی بالای ایران اسلامی در دفع تهاجمات احتمالی اجازه فکر سلطه بر ایران را به استکبار و ابرقدرت‌ها نمی‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، مسعود عبدالله‌پور صبح روز سه شنبه در آئین رژه نیروهای مسلح در بروجرد اظهار داشت: جنگ 8 ساله تحمیلی رژیم بعث عراق لطمات و خسارات فراوانی به کشور وارد آورد.

وی از دست دادن سرمایه‌های عظیم مادی و معنوی را از جمله مهم‌ترین خسارات جنگ تحمیلی برشمرد و بیان کرد: به‌رغم یورش سنگین دشمنان ایران اسلامی که به سرکردگی رژیم بعث عراق و با حمایت همه جانبه و گسترده ابرقدرت‌های شرق و غرب عالم صورت گرفت، پایمردی رزمندگان اسلام سبب شد حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی توسط دشمنان مصادره نشود.

فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: دوران 8 ساله دفاع مقدس حقانیت ملت ایران را به جهانیان اثبات کرده و دستاوردهای انقلاب را به دنیا مصادره کرد.

عبدالله‌پور درهم شکستن ابهت قدرت‌های شرق و غرب را دستاوردی مهم در دوران 8 ساله دفاع مقدس برشمرد و خاطرنشان کرد: استقلال همه جانبه کشور در دوران دفاع مقدس حفظ شده و دست طمع ابرقدرت‌ها از چپاول ثروت‌های ملی کوتاه شده است.

وی عنوان کرد: دوران 8 ساله دفاع مقدس تمامی آورده‌های انقلاب اسلامی را حفظ کرده و در پرتو آن امنیت فراگیر را برای کشور به ارمغان آورد.

فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه با تاکید بر ضرورت حفظ و احیا دستاوردهای انقلاب اسلامی و دوران 8 ساله دفاع مقدس بیان کرد: دفاع از دستاوردهایی که توسط رزمندگان مجاهد و ایثارگر در دوران 8 ساله جنگ تحمیلی به وجود آمد از وظایف امروز همه ملت ایران و مسئولان نظام است.

عبدالله‌پور پیروی از منویات مقام معظم رهبری را ضمانت بخش پیروزی‌های آینده برشمرد و خاطرنشان کرد: امنیت فراگیر امروز در راستای تبعیت بی چون و چرا از منویات مقام معظم رهبری به دست آمده است براین اساس باید در راستای حفظ و صیانت از آن از هیچ مجاهدت و تلاشی فروگذار نکرد.

وی با اشاره به قدرت بازدارندگی بالای ایران اسلامی در دفع تهاجمات احتمالی، گفت: امروز به برکت غیرت و شجاعت نیروهای رزمنده نظامی و امنیتی در کشور هیچ ابرقدرتی فکر سلطه بر ایران را در سر نمی‌پروراند و نمی‌تواند ذره‌ای از خاک ایران اسلامی را تصرف کند.