جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

قشر جوان‌ با تلاش و ممارست برای تعالی و پیشرفت همه‌جانبه کشور تلاش کند - نمایش محتوای خبر

 

 

قشر جوان‌ با تلاش و ممارست برای تعالی و پیشرفت همه‌جانبه کشور تلاش کند

قشر جوان‌ با تلاش و ممارست برای تعالی و پیشرفت همه‌جانبه کشور تلاش کند

امام جمعه بروجرد گفت: قشر جوان‌ با تلاش و ممارست برای تعالی و پیشرفت همه‌جانبه کشور تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ترابی در همایش دو هزار دانشآموزی جشن انقلاب، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران امروزه در عرصه تولید علم و فناوری در زمره 10 کشور برتر دنیا قرار دارد.

وی با اشاره به نقش جوانان و نوجوانان در روند پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: قشر جوان در عمر 36 ساله انقلاب نیز با مجاهدت علمی نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب داشته و خدمات شایانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه کرده‌اند.

امام جمعه بروجرد ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران منشا برکات فراوانی برای ملت و دولت شده که از آن جمله می‌توان به پیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف به خصوص در عرصه تولید علم و فناوری اشاره کرد.

‌ترابی با یادآوری اینکه در دوران طاغوت استعمارگران به جوانان اجازه دخالت در امور کشور را نمیدادند، عنوان کرد: آنان روحیه اعتماد به نفس را از آحاد ملت ایران سلب کرده و کشور را در عقب‌ماندگی نگه داشته بودند.

وی تاکید کرد: جوانان ایران اسلامی در عمر 36 ساله انقلاب آستین همت بالا زده و افتخارات زیادی را برای کشور رقم زدند.

امام جمعه بروجرد اضافه کرد: دانش‌آموزان و قشر جوان و نوجوان باید با ادامه راه گذشتگان این مرز و بوم در راستای نیل به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده و روز به روز بر عزت و اقتدار ایران اسلامی بی‌افزایند.

‌ترابی دانش‌آموزان را آینده‌سازان ایران اسلامی برشمرد و افزود: قشر جوان که اداره‌کنندگان آینده کشور هستند، باید با تلاش و ممارست در راستای تعالی و پیشرفت همه جانبه کشور تلاش کنند.

وی مجاهدت علمی را یکی از وظایف دانش‌آموزان برشمرد و خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش کنونی کشور مدیون و مرهون خون پاک شهدا، جانبازی جانبازان و رشادتهای ملت غیور ایران اسلامی به رهبری پیامبرگونه و داعیانه امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب است.